Teisinis pagrindas:
Reglamentas (ES, Euratomas) Nr. 2018/1046
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
ECHO/2023/OP/0001 – Mokymo ir paramos paslaugų teikimas Europos civilinės saugos ir humanitarinės pagalbos generaliniam direktoratui
Nuorodos numeris: ECHO/2023/OP/0001
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas80500000 Apmokymo paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Mokymo ir paramos paslaugų teikimas Europos civilinės saugos ir humanitarinės pagalbos generaliniam direktoratui (ECHO)
Bendras preliminariosios sutarties tikslas – pagerinti ECHO partnerių, darbuotojų ir kitų atitiktį ECHO taisyklėms, procedūroms ir politikai.
Preliminarioji sutartis turėtų atitikti šiuos ECHO partnerių ir darbuotojų tikslus:
1. Stiprinti žinias, susijusias su ECHO taisyklių ir politikos laikymusi, teikiant mokymus ir praktinius seminarus internetu ir dalyvaujant.
2. Teikti pagrindinę informaciją apie partnerystės mechanizmus ir susijusią ECHO teminę politiką el. mokymosi modulių ir internetinių seminarų forma siekiant padidinti jų bendrąsias žinias.
3. Atnaujinti ECHO partnerių tinklavietę siekiant kasdien teikti visą reikalingą informaciją ECHO partneriams ir darbuotojams.
4. Per pagalbos tarnybos paslaugą teikti nuolatinę paramą, kuri padėtų atsakyti į konkrečius su taisyklėmis ir procedūromis susijusius klausimus.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 2 800 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)80500000 Apmokymo paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Mokymo ir paramos paslaugų teikimas Europos civilinės saugos ir humanitarinės pagalbos GD (ECHO).