Доставки - 113486-2020
България-София: Касети с тонер
2020/S 048-113486
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
Правно основание:
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства, обособена позиция № 4 „Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройс
II.1.2)Основен CPV код
30125100 Касети с тонер
II.1.4)Кратко описание:
Предмет на настоящата обществена поръчка е доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Xerox („Ксерокс“).
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
30125110 Тонер за лазерни принтери/факс машини
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Предметът на поръчката включва доставка на оригинални тонери и консумативи за използваните в Министерство на външните работи копирни и печатащи устройства с марка „Ксерокс“:
3 броя от вида Xerox Phaser 3320; 106R02304; 106R02306.