Ogłoszenie o zamówieniu – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:Numer referencyjny: 21/11
II.1.2)Główny kod CPV45232152 Roboty budowlane w zakresie przepompowni
II.1.4)Krótki opis:
Entreprenaden omfattar rivning i etapper av befintlig tryckstegringspumpstation och nybyggnad av två avloppspumpstationer och en tryckstregringspumpstation som ersätter den rivna. Befintliga pumpstationer är i drift under hela byggnationen.
Temporär parkering vid Skra bro.
Objektet är indelat i tre huvuddelar;
Huvuddel 1: Skra bro avloppspumpstation (APST)
Huvuddel 2: Skra bro tryckstregringspumpstation (VPST)
Huvuddel 3: Östergärde avloppspumpstation (APST)
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV45000000 Roboty budowlane
45200000 Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45231100 Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów
II.2.4)Opis zamówienia: