Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zakup używanych, dwukierunkowych, niskopodłogowych tramwajów
Referenznummer der Bekanntmachung: WZ-091-102/17
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34622100 Straßenbahnpersonenwagen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: zakup używanych, dwukierunkowych, niskopodłogowych tramwajów, zgodnie z opisem zawartym w §1 ust. 1 projektu umowy, stanowiącego załącznik nr 8 do SIWZ.
2.Warunki realizacji zamówienia zostały opisane w projekcie umowy.
3.W przedmiotowym postępowaniu Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 34 ust. 5 ustawy Pzp., co oznacza, iż Zamawiający nabędzie na pewno od Wykonawcy 32 pojazdy, o których mowa w pkt 1 powyżej (zamówienie podstawowe), natomiast w ramach prawa opcji Zamawiający może zadeklarować wolę zakupu dodatkowo maksymalnie 2 pojazdów, po cenie zgodnej z określoną przez Wykonawcę w formularzu cenowym, którego wzór stanowi załącznik nr 2 do SIWZ, pod następującymi warunkami:
1) zakup będzie uzasadniony potrzebami Zamawiającego,
2) stan techniczny i wizualny pojazdów będzie umożliwiać dalszą eksploatację.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1. Zamówienie podstawowe: 32 tramwaje;
2. Zamówienie opcjonalne: 2 tramwaje.