Anuncio de adjudicación de contrato – sectores especiales
Resultados del procedimiento de contratación
Base jurídica:
Directiva 2014/25/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Remont kapitalny kapitalizowany i modernizacja turbozespołu TG4 w PGE Energia Ciepła S.A. O/Wybrzeże (EC Gdańsk)
Número de referencia: 1000947400
II.1.2)Código CPV principal42112100 Turbinas de vapor de agua
II.1.4)Breve descripción:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu kapitalnego i modernizacji turbozespołu nr 4 w Elektrociepłowni Gdańskiej. Celem jest doprowadzenie do stanu pełnej sprawności technicznej, zgodnie z dokumentacją techniczno-ruchową oraz rozwiązanie problemów eksploatacyjnych występujących na turbozespole.
Granice zakresu projektowania: węzły łożyskowe turbiny, PEH, ERB, złączki olejowe, sterowanie obracarką.
Granice zakresu realizacji zadania na obiekcie:
1. Od spoiny na króćcu dolotu pary do komory zaworu szybkozamykającego WP do króćca na turbinie wylotupary do wymienników 4XA i 4XB wraz z układem przepływowym turbiny do króćców upustowych pary naturbinie.
2. Układ olejowy (smarny i regulacyjny) wraz z pompami, armaturą, chłodnicami, filtrami i GZO oraz olejem uszczelniającym generatora.
3. Układ regulacji turbiny wraz z zaworami odcinającymi i regulacyjnymi.
4. Część mechaniczna generatora wraz z chłodnicami wodorowymi i wzbudnicą wraz z jej chłodzeniem.
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.4)Descripción del contrato:
Remont kapitalny kapitalizowany i modernizacja turbozespołu TG4 w PGE Energia Ciepła S.A. Polska SA O/Wybrzeże (EC Gdańsk).