Dodávky - 114048-2022
Slovensko-Banská Bystrica: Cestné príslušenstvo
2022/S 045-114048
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Tovary
Právny základ:
Smernica 2014/24/EÚ
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Nákup cestných zvodidiel a súvisiacich tovarov.
Referenčné číslo: 08269/2022/ODDVO
II.1.2)Hlavný kód CPV
34920000 Cestné príslušenstvo
II.1.4)Stručný opis:
Verejný obstarávateľ zriaďuje dynamický nákupný systém, ktorý bude slúžiť na zadávanie zákaziek na nákup cestných zvodidiel a súvisiacich tovarov, pričom tento dynamický nákupný systém verejný obstarávateľ delí na 3 kategórie, konkrétne na:
Kategória č. 1 - Cestné oceľové zvodidlá systém NH4
Kategória č. 2 - Ostatné zvodidlové systémy
Kategória č. 3 - Prefabrikované betónové zvodidlá typ New Jersey
Predmet DNS je vymedzený prostredníctvom slovníka obstarávania nasledovnou skupinou:
Hlavný predmet:34920000-2 Cestné príslušenstvo
Predmetom jednotlivých výziev budú výlučne tovary uvedené v kategóriách predmetného DNS vrátane príslušenstva.
Konkrétny rozsah predmetu jednotlivých zákaziek, ako aj ich podrobná špecifikácia bude súčasťou jednotlivých výziev v rámci zriadeného DNS, ktoré budú zaslané všetkým kvalifikovaným záujemcom prostredníctvom systému JOSEPHINE.
Doba trvania DNS je vymedzená od dátumu jeho zriadenia do 31.03.2026, a to v prípade všetkých kategórií.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnota
Hodnota bez DPH: 2 400 000.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiach
Táto zákazka sa delí na časti: áno
Ponuky možno predkladať na všetky časti
II.2)Opis
II.2.1)Názov:
Časť č.: 1.
II.2.2)Dodatočné kódy CPV
II.2.4)Opis obstarávania:
Predmetom zákaziek zadávaných v rámci tejto kategórie DNS bude nákup cestných oceľových zvodidiel - systém NH4 pozostávajúcich zo zvodidlového systému NH4, ktorý sa používa na výmenu existujúcich zvodidlových systémov typu NH4 z dôvodu opotrebenia prípadne poškodenia v dôsledku dopravných nehôd. Uvedené zvodidlá sú zvodidlami schválenými (t. j. výrobky cestných záchytných systémov, ktoré sa vyrábajú pre používanie na pozemných komunikáciách), pričom musia v plnom rozsahu spĺňať technické a kvalitatívne parametre v zmysle platnej STN EN 1317-1, STN EN 1317-2 a harmonizovanej STN EN 1317-5+A2 a taktiež musia byť v súlade s Technickými podmienkami (TP 010) - Zvodidlá na pozemných komunikáciách, vydanými Ministerstvom dopravy a výstavby SR, Sekcia cestnej dopravy a pozemných komunikácií účinnými od 01.06.2019, a to minimálne v nasledovnom rozsahu parametrov:
Názov Hodnota/charakteristika
Úroveň zachytenia N2, H1
Úroveň intenzity nárazu: A
Pracovná šírka N2 (W4), H1 (W5)
Povrchová úprava
materiálu: pozinkovanie EN ISO 1461
Kategória č. 2 - Ostatné zvodidlové systémy.
Časť č.: 2.
Predmetom zákaziek zadávaných v rámci tejto kategórie DNS bude nákup zvodidlových systémov Fracasso, KREMBARRIER a BRASIL, ktoré sa používajú na výmenu existujúcich zvodidlových systémov Fracasso, KREMBARRIER a BRASIL z dôvodu opotrebenia prípadne poškodenia v dôsledku dopravných nehôd. Jedná sa o systémy KB1RH1V a B22435. Uvedené zvodidlá sú zvodidlami schválenými (t. j. výrobky cestných záchytných systémov, ktoré sa vyrábajú pre používanie na pozemných komunikáciách), pričom musia v plnom rozsahu spĺňať technické a kvalitatívne parametre v zmysle platnej STN EN 1317-1, STN EN 1317-2 a harmonizovanej STN EN 1317-5+A2 a taktiež musia byť v súlade s Technickými podmienkami (TP 010) - Zvodidlá na pozemných komunikáciách, vydanými Ministerstvom dopravy a výstavby SR, Sekcia cestnej dopravy a pozemných komunikácií účinnými od 01.06.2019, a to minimálne v nasledovnom rozsahu parametrov:
Kategória č. 3 - Prefabrikované betónové zvodidlá typ New Jersey.
Časť č.: 3.
Predmetom zákaziek zadávaných v rámci tejto kategórie DNS bude nákup prefabrikovaných betónových zvodidiel typu New Jersey pozostávajúcich z dodávky posuvných obojstranných betónových zvodidiel ako záchytných bezpečnostných zariadení pozdĺž pozemnej komunikácie skladajúcich sa z jednotlivých dielcov. Uvedené zvodidlá musia v plnom rozsahu spĺňať technické a kvalitatívne parametre v zmysle platnej STN EN 1317-1, STN EN 1317-2 a harmonizovanej STN EN 1317-5+A2 a taktiež musia byť v súlade s Technickými podmienkami (TP 037) - Zvodidlá na pozemných komunikáciách Betónové zvodidlá, vydanými Ministerstvom dopravy a výstavby SR, Sekcia cestnej dopravy a pozemných komunikácií účinnými od 01.06.2019, a to minimálne v nasledovnom rozsahu parametrov:
Vplyv prostredia: XF4
Trieda betónu: C 35/45
Protikorózna ochrana
nezabudovaných kovových
častí: žiarové zinkovanie EN ISO 1461