II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Gołdap w roku 2022 - postępowanie III
Referenznummer der Bekanntmachung: SA.270.4.2021
II.1.2)CPV-Code Hauptteil77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r. poz. 1275 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki łąkowo-rolnej i łowieckiej do wykonania na terenie Nadleśnictwa Gołdap w roku 2022.
Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki łąkowo-rolnej i łowieckiej, oraz projektu pn. „Kompleksowa ochrona żubra w Polsce”
Postępowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Pakiet I Leśnictwa Maków, Zacisze, Błąkały
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)77210000 Holzgewinnung
77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung
77211100 Holzfällung
77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald
77211300 Rodung
77211400 Fällen von Bäumen
77211500 Baumpflege
77211600 Aussaat von Baumsamen
77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen
77231600 Aufforstung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r. poz. 1275 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna
Pakiet II Leśnictwa Dziki Kąt, Bludzie, Boczki
Los-Nr.: 2
Pakiet III Leśnictwa Ostrówek, Jędrzejów
Los-Nr.: 3
Pakiet IV Leśnictwa Żyliny, Kumiecie
Los-Nr.: 4
Pakiet V Gospodarka łowiecka i łąkowo-rolna prowadzona na terenie całego Nadleśnictwa
Los-Nr.: 5
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
77110000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Agrarproduktion
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r. poz. 1275 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu gospodarki łąkowo-rolnej i łowieckiej do wykonania na terenie Nadleśnictwa Gołdap w roku 2022
Pakiet VI Gospodarka łąkowo-rolna w ramach projketu "Kompleksowa ochrona żubra w Polsce" prowadzona na terenie całego Nadleśnictwa
Los-Nr.: 6
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r. poz. 1275 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu gospodarki łąkowo-rolnej do wykonania na terenie Nadleśnictwa Gołdap w roku 2022