Mums džiugu pranešti, kad 2024-01-29 (data orientacinė, dar bus patvirtinta) pradės veikti nauja TED portalo versija. Norite sužinoti, kokių naujų funkcijų, patobulinimų ir kt. parengėme naudotojams? Kviečiame susipažinti su mūsų straipsniu ir sužinoti daugiau apie naujus svarbiausius pasikeitimus ir funkcijas.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Renginių organizavimas Latvijoje
Nuorodos numeris: COMM/RIX/2023/OP/0082
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
79952000 Su renginiais susijusios paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Bendras sutarties tikslas – padėti perkančiajai organizacijai vykdyti komunikacijos veiklą Latvijoje (arba retkarčiais pasienio regionuose su kitomis valstybėmis narėmis), siekiant padidinti visuomenės ir žiniasklaidos dėmesį politikos plėtrai ir strateginėms diskusijoms Europos Sąjungos lygmeniu. Tai turi būti daroma palengvinant renginių ar renginių organizavimą, pavyzdžiui:
• žiniasklaidos renginiai, pvz., spaudos konferencijos, žiniasklaidos informaciniai pranešimai, žiniasklaidos seminarai, įskaitant regioninius seminarus ir kt.;
• konferencijos, seminarai, praktiniai užsiėmimai, suinteresuotųjų šalių susitikimai, susitikimai, apskritojo stalo diskusijos, pristatymai ir kt.;
• viešieji renginiai, mugės, apdovanojimo ceremonijos;
• skaitmeninės komunikacijos renginiai, pvz., interaktyvios pristatymai ir žaidimai;
• visi kiti vieši susirinkimai, televiziniai renginiai ir komunikacijos kampanijos.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
Vertė be PVM: 800 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Renginių organizavimas Latvijoje.