II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Motoru, automātiskās pārnesumkārbas, piederumu un remontdarbnīcas aprīkojuma un ierīču piegāde Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikumam
Referenznummer der Bekanntmachung: VIAA 2022/04 ERAF VidzT
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für maximale Anzahl an Losen: 7
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Automātiskās pārnesumkārbas un tās piederumu piegāde
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34321200 Schaltgetriebe
34150000 Simulatoren
39162200 Lehrmittel und -geräte
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Motora un aprīkojuma piegāde
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
34311000 Kraftmaschinen
Divtaktu motoru un aprīkojuma piegāde
Los-Nr.: 3
Ierīču un aprīkojuma piegāde automobiļu virsbūvei un vējstiklam
Los-Nr.: 4
42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke
43800000 Werkstattausrüstung
44510000 Werkzeug
Slīpēšanas mašīnu piegāde
Los-Nr.: 5
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)42652000 Elektromechanische Handwerkzeuge
43830000 Elektrowerkzeuge
Induktīvā sildītāja piegāde
Los-Nr.: 6
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)43800000 Werkstattausrüstung
Remontdarbnīcas aprīkojuma piegāde
Los-Nr.: 7
44321000 Kabel
44618100 Leichte Behälter