Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Assessment of the cost of providing wholesale voice call termination services on fixed networks in the EU/EEA countries — SMART 2018/0014
Reference number: SMART 2018/0014
II.1.2)Main CPV code79300000 Market and economic research; polling and statistics
II.1.4)Short description:
The overall objective of the study is to estimate the efficiently incurred costs of providing wholesale voice call termination services on fixed network operators in the EEA. The specific objectives of the study are to
1) develop a BULRIC cost model to estimate the efficient costs of providing wholesale voice termination services in the EEA;
2) to estimate these costs for a generic fixed network operator in each EEA country;
3) validate the cost model and its outcome with national regulatory authorities;
4) provide technical assistance on the cost model during the preparation of the Commission's legislative proposals for a Eurorate for voice termination services on fixed networks.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 350 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)79310000 Market research services
79311400 Economic research services
79311410 Economic impact assessment
79330000 Statistical services
71244000 Calculation of costs, monitoring of costs
71242000 Project and design preparation, estimation of costs
II.2.4)Description of the procurement:
See Internet address provided in Section I.3.
Bunús dlí:
Treoir 2014/24/AE
II.1)Raon feidhme an tsoláthair
II.1.1)Teideal:
Measúnú maidir leis an gcostas le haghaidh seirbhísí foirceanta glaonna gutha mórdhíola ar líonraí seasta a chur ar fáil i dtíortha AE/LEE — SMART 2018/0014
Uimhir thagartha: SMART 2018/0014
II.1.4)Cur síos achomair:
Is é cuspóir foriomlán an staidéir meastachán a dhéanamh ar na costais a thabhaítear ar bhonn éifeachtach de sheirbhísí foirceanta glaonna gutha mórdhíola a sholáthar ar oibreoirí líonraí seasta san LEE. Is iad sainchuspóirí an staidéir
1) samhail chostais BULRIC a fhorbairt chun meastachán a dhéanamh ar na costais arna dtabhú go héifeachtúil chun seirbhísí foirceanta gutha mórdhíola a sholáthar sa LEE;
2) meastachán a dhéanamh ar na costais sin i gcás oibreora líonra sheasta chineálaigh i ngach tír sa LEE;
3) an tsamhail chostais agus an toradh uirthi a bhailíochtú le húdaráis rialála náisiúnta;
4) cúnamh teicniúil a sholáthar maidir leis an tsamhail chostais le linn ullmhú thograí reachtaíochta an Choimisiúin maidir le ráta Eorpach um sheirbhísí foirceanta gutha ar líonraí seasta.
II.1.5)Luach iomlán meastaLuach gan CBL san áireamh: 350 000.00 EUR
II.1.6)Faisnéis faoi bheartaTá an conradh seo roinnte ina bhearta: níl
II.2)Cur síos
II.2.2)Cód(Cóid) CPV breise79310000 Market research services
II.2.4)Cur síos ar an soláthar:
Féach an seoladh Idirlín atá curtha ar fáil in Alt I.3.
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Balss zvanu pārtraukšanas fiksētos tīklos vairumtirdzniecības pakalpojumu ES/EEZ valstīs sniegšanas izmaksu novērtējums– SMART 2018/0014
Atsauces numurs: SMART 2018/0014
II.1.2)Galvenās CPV kods79300000 Tirgus un ekonomikas pētniecība; sabiedriskās domas izpēte un statistika
II.1.4)Īss apraksts:
Pētījuma vispārējais mērķis ir aprēķināt fiksēto sakaru tīklu operatoru balss zvanu pārtraukšanas vairumtirdzniecības pakalpojumu sniegšanas faktiski radītās izmaksas EEZ. Pētījuma konkrētie mērķi
1) izstrādāt augšupejošo progresīvo ilgtermiņa pieauguma izmaksu modeli (BULRIC – Bottom-up Long-Run Incremental Cost), lai aprēķinātu balss zvanu pārtraukšanas vairumtirdzniecības pakalpojumu EEZ efektīvās izmaksas;
2) aprēķināt šīs izmaksas vispārējam fiksētā tīkla operatoram katrā EEZ valstī;
3) apstiprināt izmaksu modeli un tā rezultātu nacionālajās regulējošajās iestādēs;
4) sniegt tehnisku palīdzību saistībā ar izmaksu modeli Komisijas tiesību aktu priekšlikumu Eiropas novērtējuma (Eurorate) izstrādei par balss zvanu pārtraukšanas pakalpojumiem fiksētajos tīklos sagatavošanas laikā.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 350 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)79310000 Tirgus izpētes pakalpojumi
79311400 Ekonomikas pētījumu pakalpojumi
79311410 Ekonomiskās ietekmes novērtēšana
79330000 Statistikas pakalpojumi
71244000 Izmaksu aprēķins, izmaksu uzraudzība
71242000 Projekts un projektēšanas sagatavošana, tāmēšana
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Skatīt interneta adresi, kas minēta I.3. iedaļā.