II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
LDPE vreće za PET, Al Fe i stakleni ambalažni otpad
Referentni broj: E-VV-4/2022
II.1.2)Glavna CPV oznaka19640000 Vreće i vrećice za otpad iz polietilena
II.1.4)Kratak opis:
Nabava LDPE vreća s logom Fonda za PETR, Al/Fe i stakleni ambalažni otpad
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 16 035 670.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: da
Ponude se mogu podnijeti za sve grupe
II.2)Opis
II.2.1)Naziv:
LDPE vreće s logom Fonda PET (tip 1,tip 2, tip 3)
Grupa br.: 1
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a19640000 Vreće i vrećice za otpad iz polietilena
II.2.4)Opis nabave:
1.1 LDPE vreća s logom Fonda -PET (tip 1)1.2. LDPE vreća s logom Fonda -PET (tip 2) 1.3. LDPE vreća s logom Fonda -PET (tip 3)
LDPE vreće s logom Fonda Al Fe(tip 1, tip 2, tip3)
Grupa br.: 2
2.1 LDPE vreća s logom Fonda - Al/Fe (tip 1) 2.2 LDPE vreća s logom Fonda - Al/Fe (tip 2) 2.3 LDPE vreća s logom Fonda - Al/Fe (tip 3)
LDPE vreće s logom Fonda Staklo 40
Grupa br.: 3
LDPE vreća s logom Fonda - Staklo40