Retsgrundlag:
Forordning (EU, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
SMV'ers og opstartsvirksomheders anvendelse af virksomheders sociale ansvar
Sagsnr.: EASME/2020/OP/0004
II.1.2)Hoved-CPV-kode79315000 Socialforskning
II.1.4)Kort beskrivelse:
Forvaltningsorganet for Små og Mellemstore Virksomheder (EASME) ønsker at indgå en tjenesteydelseskontrakt, hvis formål er at kortlægge, vurdere og rapportere om nuværende niveauer for anvendelse af VSA/RBC-adfærdskodekser og interne handlingsplaner for VSA og bæredygtighed i SMV'er og nystartede virksomheder inden for EU, med særlig vægt på variationer mellem medlemsstater, regioner i Europa og specifikke økonomiske sektorer.
De opgaver, der skal udføres af kontrahenten, er yderligere beskrevet i udbudsspecifikationerne i punkt 1).
II.1.5)Anslået samlet værdiVærdi eksklusive moms: 150 000.00 EUR
II.1.6)Oplysninger om delkontrakterKontrakten er opdelt i delkontrakter: nej
II.2)Beskrivelse
II.2.2)Supplerende CPV-kode(r)79315000 Socialforskning
II.2.4)Beskrivelse af udbuddet:
Νομική βάση:
Κανονισμός (ΕΕ, Ευρατόμ) αριθ. 2018/1046
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Υιοθέτηση της εταιρικής κοινωνικής ευθύνης (CSR) από τις ΜΜΕ και τις νεοσύστατες επιχειρήσεις
Αριθμός αναφοράς: EASME/2020/OP/0004
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV79315000 Υπηρεσίες κοινωνικών ερευνών
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Ο Εκτελεστικός Οργανισμός για τις Μικρομεσαίες Επιχειρήσεις (EASME) επιθυμεί να συνάψει σύμβαση παροχής υπηρεσιών προκειμένου να χαρτογραφήσει, να αξιολογήσει και να αναφέρει τα σημερινά επίπεδα υιοθέτησης των κωδίκων δεοντολογίας CSR/RBC και των εσωτερικών σχεδίων δράσης για την CSR και τη βιωσιμότητα των ΜΜΕ και των νεοσύστατων επιχειρήσεων της ΕΕ, δίνοντας ιδιαίτερη προσοχή στις διαφορές μεταξύ των κρατών μελών, των περιφερειών της Ευρώπης και συγκεκριμένων τομέων της οικονομίας.
Οι υπηρεσίες που θα παρασχεθούν από τον ανάδοχο περιγράφονται λεπτομερέστερα στη συγγραφή υποχρεώσεων στο τμήμα 1.
II.1.5)Εκτιμώμενη συνολική αξίαΑξία χωρίς ΦΠΑ: 150 000.00 EUR
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματαΗ παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: όχι
II.2)Περιγραφή
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV79315000 Υπηρεσίες κοινωνικών ερευνών
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης:
Base jurídica:
Regulamento (UE, Euratom) n. ° 2018/1046
II.1)Quantidade ou âmbito do concurso
II.1.1)Título:
Adopção da responsabilidade social das empresas (RSE) pelas PME e pelas empresas em fase de arranque
Número de referência: EASME/2020/OP/0004
II.1.2)Código CPV principal79315000 Serviços de investigação social
II.1.4)Descrição resumida:
A Agência de Execução para as Pequenas e Médias Empresas (EASME) deseja celebrar um contrato de serviços cujo objetivo é mapear, avaliar e comunicar os níveis atuais de aceitação dos códigos de conduta de RSE/comportamentos empresariais responsáveis e planos de ação internos para RSE e sustentabilidade nas PME e empresas em fase de arranque da UE, prestando especial atenção às variações entre Estados-Membros, regiões da Europa e setores específicos da economia.
As tarefas a serem prestadas pelo contratante são apresentadas de forma mais pormenorizada no caderno de encargos no ponto 1.
II.1.5)Valor total estimadoValor sem IVA: 150 000.00 EUR
II.1.6)Informação sobre os lotesContrato dividido em lotes: não
II.2)Descrição
II.2.2)Código(s) CPV adicional(is)79315000 Serviços de investigação social
II.2.4)Descrição do concurso:
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Právny základ:
Nariadenie (EÚ, Euratom) č. 2018/1046
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Miera prijatia sociálnej zodpovednosti podnikov malými a strednými podnikmi a začínajúcimi podnikmi
Referenčné číslo: EASME/2020/OP/0004
II.1.2)Hlavný kód CPV79315000 Sociálny prieskum
II.1.4)Stručný opis:
Výkonná agentúra pre malé a stredné podniky (EASME) chce uzatvoriť zmluvu o poskytovaní služieb, ktorej cieľom bude zmapovať, vyhodnotiť a podať správu o súčasnej úrovni vykonávania kódexov správania v oblasti sociálnej zodpovednosti podnikov (SZP)/zodpovedného obchodného správania a vnútorných akčných plánov pre SZP a udržateľnosť v rámci malých a stredných podnikov a začínajúcich podnikov v EÚ, pričom osobitná pozornosť bude venovaná rozdielom medzi členskými štátmi, regiónmi Európy a konkrétnymi odvetviami hospodárstva.
Úlohy, ktoré má dodávateľ vykonať, sú podrobnejšie uvedené v špecifikáciách obstarávania v oddiele 1.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnotaHodnota bez DPH: 150 000.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatočné kódy CPV79315000 Sociálny prieskum
II.2.4)Opis obstarávania:
Pravna podlaga:
Uredba (EU, Euratom) št. 2018/1046
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Prevzemanje družbene odgovornosti s strani malih in srednjih podjetij ter zagonskih podjetij
Referenčna številka dokumenta: EASME/2020/OP/0004
II.1.2)Glavna koda CPV79315000 Storitve socialnih raziskav
II.1.4)Kratek opis:
Izvajalska agencija za mala in srednja podjetja (EASME) želi skleniti naročilo storitev, namenjeno popisu, ocenitvi in poročanju o trenutnih ravneh izvajanja kodeksov ravnanja s področja družbene odgovornosti podjetij/odgovornega poslovanja in notranjih akcijskih načrtov, povezanih z družbeno odgovornostjo podjetij in trajnostjo, znotraj malih in srednjih podjetij (MSP) ter zagonskih podjetij EU, s posebnim poudarkom na razlikah med državami članicami, evropskimi regijami in posameznimi gospodarskimi sektorji.
Naloge, ki jih mora izvesti izvajalec, so podrobneje opisane v oddelku 1 razpisnih specifikacij.
II.1.5)Ocenjena skupna vrednostVrednost brez DDV: 150 000.00 EUR
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV79315000 Storitve socialnih raziskav
II.2.4)Opis javnega naročila: