Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Servicios - 114924-2020
Bélgica-Bruselas: ECHO/2020/OP/0001 — Asociación Científica Europea Mejorada para los Peligros Naturales (eENHSP)
2020/S 049-114924
Anuncio de licitación
Servicios
Base jurídica:
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
ECHO/2020/OP/0001 — Asociación Científica Europea Mejorada para los Peligros Naturales (eENHSP)
Número de referencia: ECHO/2020/OP/0001
II.1.2)Código CPV principal
75252000 Servicios de rescate
II.1.4)Breve descripción:
Asociación Científica Europea Mejorada para los Peligros Naturales (eENHSP).
II.1.5)Valor total estimado
Valor IVA excluido: 12 000 000.00 EUR
II.1.6)Información relativa a los lotes
El contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)
72212460 Servicios de desarrollo de software analítico, científico, matemático o predictivo
II.2.4)Descripción del contrato:
Õiguslik alus:
Määrus (EL, Euratom) nr 2018/1046
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
ECHO/2020/OP/0001 – Euroopa loodusohtude täiustatud teaduspartnerlus (eENHSP)
Viitenumber: ECHO/2020/OP/0001
II.1.2)CPV põhikood75252000 Päästeteenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
Euroopa loodusohtude täiustatud teaduspartnerlus (eENHSP).
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärkMaksumus käibemaksuta: 12 000 000.00 EUR
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.2)CPV lisakood(id)75252000 Päästeteenused
72212460 Analüüsi-, teadustöö-, matemaatika- või prognoositarkvara arendusteenused
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Il-bażi ġuridika:
Regolament (UE, Euratom) Nru 2018/1046
II.1)L-għan tal-ksib
II.1.1)Titlu:
ECHO/2020/OP/0001 — Sħubija Xjentifika Ewropea Mtejba dwar il-Perikli Naturali (eENHSP)
Numru ta' referenza: ECHO/2020/OP/0001
II.1.2)Kodiċi ewlieni CPV75252000 Servizzi ta' salvataġġ
II.1.4)Deskrizzjoni qasira:
Sħubija Xjentifika Ewropea Mtejba dwar il-Perikli Naturali (eENHSP).
II.1.5)Stima tal-valur totaliValur mingħajr VAT: 12 000 000.00 EUR
II.1.6)Informazzjoni dwar il-lottijietDan il-kuntratt huwa maqsum f’lottijiet: le
II.2)Deskrizzjoni
II.2.2)Kodiċi(jiet) addizzjonali tal-VKK75252000 Servizzi ta' salvataġġ
72212460 Servizzi ta' żvilupp ta' softwer analitiku, xjentifiku, matematiku jew għat-tbassir
II.2.4)Deskrizzjoni tal-akkwist:
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Právny základ:
Nariadenie (EÚ, Euratom) č. 2018/1046
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
ECHO/2020/OP/0001 – Posilnené európske vedecké partnerstvo v oblasti prírodných nebezpečenstiev (eENHSP)
Referenčné číslo: ECHO/2020/OP/0001
II.1.2)Hlavný kód CPV75252000 Záchranné služby
II.1.4)Stručný opis:
Posilnené európske vedecké partnerstvo v oblasti prírodných nebezpečenstiev (Enhanced European Natural Hazard Scientific Partnership – eENHSP).
II.1.5)Celková odhadovaná hodnotaHodnota bez DPH: 12 000 000.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatočné kódy CPV75252000 Záchranné služby
72212460 Služby na vývoj analytického, vedeckého, matematického a prognostického softvéru
II.2.4)Opis obstarávania: