Hankelepingu sõlmimise teade
Õiguslik alus:
Direktiiv 2014/24/EL
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Muudetud taastuvenergia direktiivi reguleerimisalas oleva kaugkütte ja -jahutuse turu ja õigusraamistiku ülevaade
Viitenumber: ENER/C1/2018-496
II.1.2)CPV põhikood73200000 Uurimis- ja arendustöö nõustamisteenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
Uuringu eesmärk on anda põhjalik analüüs kaugkütte ja -jahutuse sektori, selle õigusraamistike ja turukonjunktuuri kohta Euroopas. Uuring selgitab välja kolmanda poole juurdepääsu regulatiivsed tingimused ja tehnilised nõuded, hinnakujunduse ja hoonete kaugenergiaga varustamise. See annab juhtumiuuringud ja -analüüsid taastuvenergia ning jäätmetest saadava kütte ja jahutuse kaugkütte tingimuste ja kasutamise kohta ja jahutussüsteemides.
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Uuringu eesmärgid on järgmised:
− kaugkütte ja -jahutuse sektori kirjeldamine ELi liikmesriikides ja muudes valitud Euroopa riikides ning võrdleva kokkuvõte ettevalmistamine kaugkütte ja -jahutuse eripärade ja olukorra kohta Euroopas;
− kaugkütte ja -jahutuse regulatiivse korra kirjeldamine ELi liikmesriikides, eelkõige avatuse tase ja kolmanda poole juurdepääs ning hinnakujunduse mehhanismid ja eeskirjad;
− ülevaade kütte ja jahutuse kaugenergia tarne mõõtmismetoodikast ja meetoditest;
− kaugkütte- ja kaugjahutusvõrkudele juurdepääsu tehniliste tingimuste ja nõuete kirjeldamine;
− ülevaade igat liiki taastuvenergia allikate kasutamisest kaugküttes ja -jahutuses;
− ülevaade jäätmetest saadava kütte ja jahutuse kasutamise ning nende kasutamise põhjendamise kohta kaugenergiavarustuses;
− ülevaade kaugkütte- ja -jahutusvarustusega seotud ehitusala ja munitsipaaleeskirjade aspektide kohta;
− töö, toodete ja tulemuste tutvustamine kohtumistel sidusrühmade ja liikmesriikidega, sh piirkondlikel taastuvenergia koostööfoorumitel.