Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Casino melléképületének és környezetének tervezése és kivitelezése. Vállalkozási szerződés.
II.1.2)Fő CPV-kód45000000 Építési munkák
II.1.4)Rövid meghatározás:
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)45000000 Építési munkák
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése: