Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Lieferungen - 11558-2022
Polen-Krakau: Computeranlagen und Zubehör
2022/S 006-011558
Berichtigung
Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa sprzętu komputerowego oraz urządzeń peryferyjnych i akcesoriów
Referenznummer der Bekanntmachung: 36/2021/PN
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
30200000 Computeranlagen und Zubehör
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych i przenośnych do wizualizacji 3D, zestawów komputerowych, komputera przenośnego, dostawa akcesoriów komputerowych i urządzeń peryferyjnych takich jak routery WiFi, dyski zewnętrzne, etui na laptopa, słuchawki, pendrive, drukarki, nagrywarki, tablety, HUB USB, podkładki pod mysz, oraz podkładki pod mysz i klawiaturę. W skład jednego zestawu komputerowego wchodzi komputer przenośny, dwa monitory, stacja dokująca, oraz klawiatura wraz z myszą. Przedmiot zamówienia został podzielony na części:
Część I - Komputery i akcesoria do wizualizacji 3D
Część II - Komputery typ A oraz urządzenia peryferyjne
Część III - Komputery typ B oraz urządzenia peryferyjne
Część IV - Komputer przenośny i tablet
Część V - Akcesoria komputerowe oraz urządzenia peryferyjne
Część VI - Tablet oraz akcesoria
W cenie oferty powinna zostać uwzględniona dostawa wraz z wniesieniem oraz gwarancja.