Oznámenie o výsledku verejného obstarávania
Smernica 2004/18/ES
II.1)Opis
II.1.1)Názov pridelený zákazke
Dodanie technologických zariadení - zvýšenie konkurencieschopnosti spoločnosti Telegrafia, a.s.
II.1.2)Druh zákazky a miesto uskutočňovania prác, dodania tovarov alebo poskytovania služiebTovary
Kúpa
Hlavné miesto alebo lokalita uskutočňovania prác, dodania tovarov alebo poskytovania služieb: Prevádzkové priestory spoločnosti Telegrafia, a.s., Lomená 7, 040 01 Košice.
Kód NUTS SK042 Košický kraj
II.1.4)Stručný opis zákazky alebo nákupu (nákupov)
Predmetom zákazky je dodávka výpočtovej techniky a technologických zariadení rozdelená do troch logických celkov v závislosti od ich využitia ako aj ich konečného umiestnenia v nasledovnom rozsahu:
Logický celok č. 1 – Časť A.
Ethernetový switch 1 ks.
Tablet 1 ks.
Dokovacia stanica 1 ks.
Notebook 1 ks.
Logický celok č. 2 – Časť B.
Priemyselný dig. multimeter pre meranie elektrických veličín – 1 ks.
Osciloskop pre analógové signály 1 ks.
Príslušenstvo na vysokofrekvenčné merania – 1 set.
Teplovzdušná pájkovačka 1 ks.
Oddeľovacie trafo 1 ks.
Vysoko frekvenčné sondy 1 ks.
Tester akumulátorov 1 ks.
UV tlačiareň na potlač predmetov 1 ks.
Logický celok č. 3 – Časť C.
Spektrálny analyzátor 1 ks.
Analyzátor spektra a modulácií 1 ks.
Dvojportový vektorový analyzátor 1 ks.
JTAG adaptér 1 ks.
EMC testovacia komora 1 ks.
Laboratórna teplotná komora 1 ks.
3D tlačiareň 1 ks.
Sústava meracích antén pre EMC merania 1 sada.
Softvér na tvorbu inštalačných balíkov – licencia.
Sada nástrojov pre vývoj softvéru 1 sada.
Sada nástrojov pre profesionálnych vývojárov 1 sada.
SW vývojové nástroje pre analýzu dát a OLAP kocky 1 ks.
Ikony na vývoj softvéru 1 set.
Simulačný softvér pre obvodový dizajn licencia.
Akustická komora 1 ks.
Teplotná skúšobná komora klimatická 1 ks.
Podrobné vymedzenie predmetu zákazky, vrátane požiadaviek a špecifikácií jednotlivých tovarov, ktoré sú predmetom zákazky, tvorili časť súťažných podkladov B1. Opis predmetu zákazky a spôsob určenia ceny.
II.1.5)Spoločný slovník obstarávania (CPV)38433300 Analyzátor spektra, 32420000 Sieťové zariadenia, 30213200 Tabletový počítač, 30215000 Technické (hardvér) vybavenie mikropočítačov, 30213100 Prenosné počítače, 38300000 Meracie prístroje, 38342000 Osciloskopy, 38343000 Zariadenia na sledovanie chýb, 30232100 Tlačiarne a zapisovače, 31111000 Adaptéry, 38500000 Kontrolné a testovacie prístroje, 44320000 Káble a súvisiace výrobky, 42661100 Zariadenia na spájkovanie, 42992000 Špeciálne elektrotovary, 48900000 Rôzne softvérové balíky a počítačové systémy, 48300000 Softvérový balík na vytváranie dokumentov, kreslenie, vytváranie obrázkov, harmonogramov a zlepšovanie produktivity, 42992200 Zvukovo izolovaná komora
II.1.6)Informácie o dohode o vládnom obstarávaní (GPA)Na túto zákazku sa vzťahuje dohoda o vládnom obstarávaní (GPA): nie
II.2)Celková konečná hodnota zákazky (zákaziek)
II.2.1)Celková konečná hodnota zákazky (zákaziek)Hodnota: 320 510 EUR
Bez DPH