Een bug verstoort de manier waarop URL’s in aankondigingen in de vorm van e formulieren (eForms) worden weergegeven. We proberen het probleem snel op te lossen! Ondertussen raden wij u aan de komma (of enig ander bijzonder teken) aan het einde van de URL te verwijderen. Sorry voor het ongemak.
Diensten - 115918-2022
Nederland-Loosdrecht: Auditdiensten
2022/S 045-115918
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Accountantsdiensten 2022-2028
Referentienummer: Z. 66681
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
79212000 Auditdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
De opdracht bestaat uit het leveren van accountantsdiensten 2022-2025
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
600000