II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa lutni wentylacyjnych elastycznych oraz osprzętu dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku (nr grupy 252-5)
Nuorodos numeris: 701902171
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas44163100 Vamzdžiai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
Zamówienie obejmuje dostawę lutni wentylacyjnych elastycznych oraz osprzętu dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w SIWZ.
W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Lutnia wentylacyjna elastyczna ssąca fi 400
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44163100 Vamzdžiai
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Lutnia wentylacyjna elastyczna ssąca fi 400 kl. B dł. 5,0 m - szacunkowa wielkość dostaw – 8 szt.
Lutnia wentylacyjna elastyczna ssąca fi 400 kl. C dł. 5,0 m - szacunkowa wielkość dostaw – 20 szt.
Lutnia wentylacyjna elastyczna ssąca fi 600
Pirkimo dalies Nr.: 2
Lutnia wentylacyjna elastyczna ssąca fi 600 kl. A dł. 5,0 m - szacunkowa wielkość dostaw – 26 szt.
Lutnia wentylacyjna elastyczna ssąca fi 600 kl. B dł. 5,0 m - szacunkowa wielkość dostaw – 75 szt.
Lutnia wentylacyjna elastyczna ssąca fi 600 kl. C dł. 5,0 m - szacunkowa wielkość dostaw – 41 szt.
Lutnia wentylacyjna elastyczna ssąca fi 800
Pirkimo dalies Nr.: 3
Lutnia wentylacyjna elastyczna ssąca fi 800 kl. B dł. 5,0 m - szacunkowa wielkość dostaw – 145 szt.
Lutnia wentylacyjna elastyczna ssąca fi 800 kl. C dł. 5,0 m - szacunkowa wielkość dostaw – 265 szt.
Lutnia wentylacyjna elastyczna ssąca fi 1 000
Pirkimo dalies Nr.: 4
Lutnia wentylacyjna elastyczna ssąca fi 1 000 kl. A dł. 5,0 m - szacunkowa wielkość dostaw – 250 szt.
Lutnia wentylacyjna elastyczna ssąca fi 1 000 kl. B dł. 5,0 m - szacunkowa wielkość dostaw – 190 szt.
Lutnia wentylacyjna elastyczna ssąca fi 1 000 kl. C dł. 5,0 m - szacunkowa wielkość dostaw – 772 szt.
Lutnia wentylacyjna elastyczna ssąca fi 1 200
Pirkimo dalies Nr.: 5
Lutnia wentylacyjna elastyczna ssąca fi 1 200 kl. C dł. 5,0 m - szacunkowa wielkość dostaw – 46 szt.
Lutnia wentylacyjna elastyczna tłocząca fi 400
Pirkimo dalies Nr.: 6
Lutnia wentylacyjna elastyczna tłocząca fi 400 dł. 10,0 m - szacunkowa wielkość dostaw – 10 szt.
Lutnia wentylacyjna elastyczna tłocząca fi 400 dł. 15,0 m - szacunkowa wielkość dostaw – 26 szt.
Lutnia wentylacyjna elastyczna tłocząca fi 400 dł. 20,0 m - szacunkowa wielkość dostaw – 10 szt.
Lutnia wentylacyjna elastyczna tłocząca fi 500
Pirkimo dalies Nr.: 7
Lutnia wentylacyjna elastyczna tłocząca fi 500 dł. 15,0 m - szacunkowa wielkość dostaw – 29 szt.
Lutnia wentylacyjna elastyczna tłocząca fi 600
Pirkimo dalies Nr.: 8
Lutnia wentylacyjna elastyczna tłocząca fi 600 dł. 10,0 m - szacunkowa wielkość dostaw – 50 szt.
Lutnia wentylacyjna elastyczna tłocząca fi 600 dł. 15,0 m - szacunkowa wielkość dostaw – 270 szt.
Lutnia wentylacyjna elastyczna tłocząca fi 600 dł. 20,0 m - szacunkowa wielkość dostaw – 149 szt.
Lutnia wentylacyjna elastyczna tłocząca fi 600 dł. 50,0 m - szacunkowa wielkość dostaw – 2 szt.
Lutnia wentylacyjna elastyczna tłocząca fi 800
Pirkimo dalies Nr.: 9
Lutnia wentylacyjna elastyczna tłocząca fi 800 dł. 10,0 m - szacunkowa wielkość dostaw – 55 szt.
Lutnia wentylacyjna elastyczna tłocząca fi 800 dł. 15,0 m - szacunkowa wielkość dostaw – 308 szt.
Lutnia wentylacyjna elastyczna tłocząca fi 800 dł. 20,0 m - szacunkowa wielkość dostaw – 181 szt.
Lutnia wentylacyjna elastyczna tłocząca fi 800 dł. 50,0 m - szacunkowa wielkość dostaw – 125 szt.
Lutnia wentylacyjna elastyczna tłocząca fi 1 000
Pirkimo dalies Nr.: 10
Lutnia wentylacyjna elastyczna tłocząca fi 1 000 dł. 10,0 m - szacunkowa wielkość dostaw – 190 szt.
Lutnia wentylacyjna elastyczna tłocząca fi 1 000 dł. 15,0 m - szacunkowa wielkość dostaw – 10 szt.
Lutnia wentylacyjna elastyczna tłocząca fi 1 000 dł. 20,0 m - szacunkowa wielkość dostaw – 1 753 szt.
Lutnia wentylacyjna elastyczna tłocząca fi 1 000 dł. 50,0 m - szacunkowa wielkość dostaw – 735 szt.
Lutnia wentylacyjna elastyczna tłocząca fi 1 200
Pirkimo dalies Nr.: 11
Lutnia wentylacyjna elastyczna tłocząca fi 1 200 dł. 15,0 m - szacunkowa wielkość dostaw – 6 szt.
Lutnia wentylacyjna elastyczna tłocząca fi 1 200 dł. 20,0 m - szacunkowa wielkość dostaw – 336 szt.
Lutnia wentylacyjna elastyczna tłocząca fi 1 200 dł. 50,0 m - szacunkowa wielkość dostaw – 134 szt.
Złącze zaciskowe dla lutni
Pirkimo dalies Nr.: 12
Złącze zaciskowe dla lutni fi 400 akcesoria wentylacyjne - szacunkowa wielkość dostaw – 76 szt.
Złącze zaciskowe dla lutni fi 600 akcesoria wentylacyjne - szacunkowa wielkość dostaw – 403 szt.
Złącze zaciskowe dla lutni fi 800 akcesoria wentylacyjne - szacunkowa wielkość dostaw – 1 008 szt.
Złącze zaciskowe dla lutni fi 1 000 akcesoria wentylacyjne - szacunkowa wielkość dostaw – 4 670 szt.
Złącze zaciskowe dla lutni fi 1 200 akcesoria wentylacyjne - szacunkowa wielkość dostaw – 802 szt.
Redukcja lutni ssącej i redukcja lutni tłoczącej
Pirkimo dalies Nr.: 13
Redukcja lutni ssącej fi 800 x 600 mm kl. B dł. 1,0 m - szacunkowa wielkość dostaw – 32 szt.
Redukcja lutni ssącej fi 800 x 600 mm kl. B dł. 3,0 m - szacunkowa wielkość dostaw – 18 szt.
Redukcja lutni tłoczącej fi 800 x 600 mm kl. o dł. 3,0 m - szacunkowa wielkość dostaw – 37 szt.
Redukcja lutni tłoczącej fi 800 x 600 mm kl. o dł. 5,0 m - szacunkowa wielkość dostaw – 2 szt.
Redukcja lutni tłoczącej fi 1 000 x 800 mm kl. o dł. 5,0 m - szacunkowa wielkość dostaw – 12 szt.
Redukcja lutni ssącej fi 1 000 x 800 mm kl. A dł. 5,0 m - szacunkowa wielkość dostaw – 5 szt.
Redukcja lutni ssącej fi 1 000 x 800 mm kl. A dł. 1,0 m - szacunkowa wielkość dostaw – 12 szt.
Redukcja lutni ssącej fi 1 200 x1 000 mm kl. A dł. 5,0 m - szacunkowa wielkość dostaw – 2 szt.
Redukcja lutni ssącej fi 1 200 x 800 mm kl. A dł. 5,0 m - szacunkowa wielkość dostaw – 5 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 14
Trójnik lutniowy fi 1 000/600/600 3000/3000/2000 mm „T” - szacunkowa wielkość dostaw – 3 szt.
Trójnik lutniowy fi 800/800/600 3 000/3 000/2000 mm „T” kl. C z zasuwą fi 800 - szacunkowa wielkość dostaw – 2 szt.
Trójnik lutniowy fi 800/800/600 3000/3000/2000 mm „T” kl. C z zasuwą fi 600 - szacunkowa wielkość dostaw – 3 szt.
Trójnik lutniowy fi 800/800/800 3000/3000/2000 mm „T” kl. A - szacunkowa wielkość dostaw – 2 szt.
Trójnik lutniowy fi 800/1000/1000 2500/2500/3000 mm „T” kl. C - szacunkowa wielkość dostaw – 2 szt.
Trójnik lutniowy fi 800/1000/1000 3000/3000/2000 mm „T” kl. C - szacunkowa wielkość dostaw – 16 szt.
Trójnik lutniowy fi 1000/1200/1200 5000/5000/5000 mm „T” kl. C - szacunkowa wielkość dostaw – 4 szt.
Trójnik lutniowy fi 800/800/800 2000/3000/3000 mm „Y” kl. C - szacunkowa wielkość dostaw – 2 szt.
Trójnik lutniowy fi 1000/1000/1000 2000/3000/3000 mm „Y” kl. C - szacunkowa wielkość dostaw – 2 szt.
Zawiesie taśmowe obciążenie dopuszczalne 50DAN
Pirkimo dalies Nr.: 15
Zawiesie taśmowe obciążenie dopuszczalne 50DAN z klamrą spinającą 90x44x2,5 mm szer. 30x3,0 mm min. dł. 3500 mm z tkaniny obustronnie powlekanej trudnopalnej antystatycznej do podwieszania lutni wentylacyjnych fi 400/600/800/1000 mm - szacunkowa wielkość dostaw – 7 500 szt.
Zawiesie taśmowe obciążenie dopuszczalne 90DAN
Pirkimo dalies Nr.: 16
Zawiesie taśmowe obciążenie dopuszczalne 90DAN z klamrą spinającą 90x44x2,5 mm szer. 30x3,0 mm min. dł. 4 000 mm z tkaniny obustronnie powlekanej trudnopalnej antystatycznej do podwieszania lutni wentylacyjnych fi 400/600/800/1000 mm - szacunkowa wielkość dostaw – 40 588 szt.
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701902171
II.1.2)Główny kod CPV44163100 Rury
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44163100 Rury
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2
Część nr: 3
Część nr: 4
Część nr: 5
Część nr: 6
Część nr: 7
Część nr: 8
Część nr: 9
Część nr: 10
Część nr: 11
Część nr: 12
Część nr: 13
II.2.1)Nazwa:Część nr: 14
Część nr: 15
Część nr: 16