Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:Referentienummer: IUC21-610
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie80420000 Diensten voor e-leren
II.1.4)Korte beschrijving:
De opdracht betreft het contracteren van één opdrachtnemer voor maximaal 6 jaar die een gebruiksrecht op een generiek "online" trainingsaanbod (E-learnings) verleent door het online trainingsaanbod te ontsluiten per deelnemende organisatie conform één van de vier beschreven scenario's.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)80000000 Diensten voor onderwijs en opleiding
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De E-learning wordt aanbesteed voor 16 deelnemende organisaties binnen de Rijksoverheid.