Tájékoztató az eljárás eredményéről – szerződések a honvédelem és a biztonság területén
2009/81/EK irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)Meghatározás
II.1.1)A szerződéshez rendelt elnevezés
Komplex szállítmányozás 2021-2023. évekre
II.1.2)A szerződés típusa és a teljesítés helyeSzolgáltatások
Szolgáltatási kategória száma 6: Légi személyszállítási és teherfuvarozási szolgáltatások, kivéve a postai küldemények szállítását
A teljesítés helye: Európa, valamint a Magyar Honvédség missziós szerepvállalásainak helyszínei és egyéb jövőben feladatvégrehajtási helyszínek
NUTS-kód
II.1.4)A szerződés vagy a beszerzés(ek) rövid meghatározása:
II.1.5)Közös közbeszerzési szójegyzék (CPV)60440000 Légi és kapcsolódó szolgáltatások, 60600000 Vízi szállítási szolgáltatások, 60200000 Vasúti szállítási szolgáltatások
II.2)A szerződés(ek) végleges összértéke
II.2.1)A szerződés(ek) végleges összértékeÉrték: 1 487 244 093,00 HUF
Áfa nélkül
IV. szakasz: Eljárás