Būvdarbi - 116909-2023
Latvija-Tukums: Celtniecības darbi
2023/S 040-116909
Labojums
Paziņojums par izmaiņām vai papildu informāciju
Būvdarbi
(Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājums, 2022/S 252-734303)
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Ēkas pārbūve Deinstitucionalizācijas plāna īstenošanas vajadzībām Melnezera ielā 1, Tukumā, Tukuma novadā
Atsauces numurs: 107/ERAF
II.1.2)Galvenās CPV kods
45000000 Celtniecības darbi
II.1.4)Īss apraksts:
Ēkas pārbūve Deinstitucionalizācijas plāna īstenošanas vajadzībām Melnezera ielā 1, Tukumā, Tukuma novadā saskaņā ar Tehnisko specifikāciju
VI iedaļa: Papildinformācija