Italy-Ispra: Services involving the transport of persons to and from airports and railway stations and various other destinations in connection with the activities of the Joint Research Centre, Ispra (VA) site
2017/S 063-117551
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Services involving the transport of persons to and from airports and railway stations and various other destinations in connection with the activities of the Joint Research Centre, Ispra (VA) site.
Reference number: JRC/IPR/2017/R.I.3/0047/OC.
II.1.2)Main CPV code60120000 Taxi services
II.1.4)Short description:
Transport of persons, with or without luggage, and/or confidential documents belonging to the European Commission (in limited weights and sizes), to and from airports and railway stations and various other destinations in connection with the activities of the Joint Research Centre, Ispra site.
The vehicles to be provided and the services are described in more detail in the tender documents which can be downloaded from the e-tendering site stated in point I.3 of this notice.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 4 200 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)60120000 Taxi services
II.2.4)Description of the procurement:
Services involving the transport of persons to and from airports and railway stations and various other destinations in connection with the activities of the Joint Research Centre, Ispra site.
Itāija-Ispra: Pakalpojumi, kas ietver personu pārvadājumus no lidostām un dzelzceļa stacijām un uz tām un no dažādiem citiem galamērķiem un uz tiem saistībā ar Kopīgā pētniecības centra Ispras (VA) struktūrvienības pasākumiem
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Pakalpojumi, kas ietver personu pārvadājumus no lidostām un dzelzceļa stacijām un uz tām un no dažādiem citiem galamērķiem un uz tiem saistībā ar Kopīgā pētniecības centra Ispras (VA) struktūrvienības pasākumiem.
II.1.2)Galvenās CPV kods60120000 Taksometru pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Personu pārvadājumi (ar bagāžu vai bez tās) un/vai Eiropas Komisijai piederošu konfidenciālu dokumentu (ar ierobežotu svaru un izmēru) pārvadājumi uz lidostām, dzelzceļa stacijām un dažādiem citiem galamērķiem, kā arī no tiem saistībā ar Kopīgā pētniecības centra Ispras struktūrvienības pasākumiem.
Nodrošināmie transportlīdzekļi un pakalpojumi ir sīkāk aprakstīti konkursa dokumentos, ko var lejupielādēt no šā paziņojuma I.3. iedaļā minētās vietnes "eTendering".
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 4 200 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)60120000 Taksometru pakalpojumi
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Pakalpojumi, kas ietver personu pārvadājumus no lidostām un dzelzceļa stacijām un uz tām un no dažādiem citiem galamērķiem un uz tiem saistībā ar Kopīgā pētniecības centra Ispras struktūrvienības pasākumiem.