Dostawy - 117801-2021
Polska-Zawiercie: Słoneczne moduły fotoelektryczne
2021/S 047-117801
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Wyniki postępowania
Dostawy
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Budowa instalacji odnawialnych źródeł energii w podregionie sosnowieckim - Irządze, Łazy, Poręba, Sosnowiec, Szczekociny, Zawiercie
Numer referencyjny: ZP.271.46.2018
II.1.2)Główny kod CPV
09331200 Słoneczne moduły fotoelektryczne
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż wraz z zaprojektowaniem i uruchomieniem 1068 instalacji solarnych, 2034 mikro-instalacji fotowoltaicznych, 692 instalacji z pompą ciepła powietrzną na potrzeby ciepłej wody lub centralnego ogrzewania oraz 162 instalacji z kotłem na biomasę – pellet w ramach programu pn. „Budowa instalacji odnawialnych źródeł energii w podregionie sosnowieckim – Irządze, Łazy, Poręba, Sosnowiec, Szczekociny, Zawiercie” na nieruchomościach prywatnych zlokalizowanych w: gminie Irządze, gminie Łazy, gminie Poręba, gminie Sosnowiec, gminie Szczekociny oraz gminie Zawiercie.
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Dostawa i montaż wraz z zaprojektowaniem i uruchomieniem 1068 instalacji solarnych
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
09331100 Kolektory słoneczne do produkcji ciepła
45300000 Roboty instalacyjne w budynkach
45320000 Roboty izolacyjne
45321000 Izolacja cieplna
45330000 Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
71320000 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45317000 Inne instalacje elektryczne
II.2.4)Opis zamówienia:
W ramach części I - dostawa i montaż wraz z zaprojektowaniem i uruchomieniem 1068 instalacji solarnych: wykonanie dokumentacji projektowych instalacji solarnych na prywatnych budynkach lub na gruncie należących do mieszkańców gmin Irządze, Łazy, Poręba, Sosnowiec, Szczekociny i Zawiercie oraz dostawa elementów instalacji i przeprowadzenie na miejscu montażów instalacji solarnych w oparciu wykonaną dokumentację projektową wraz z uruchomieniem i instruktażem. Przewiduje się trzy typy instalacji solarnych, w zależności od ich mocy i objętości podgrzewaczy pojemnościowych (zestawy), w ilościach:
• Zestaw I: 2 kolektory słoneczne płaskie o mocy min. 3151 W, zasilające podgrzewacz pojemnościowy o objętości min. 240 dm3 w ilości 352 szt.
• Zestaw II: 3 kolektory słoneczne płaskie o mocy min. 4727 W, zasilające podgrzewacz pojemnościowy o objętości min. 270 dm3 w ilości 665szt.
• Zestaw III: 4 kolektory słoneczne płaskie o mocy min. 6303 W, zasilające podgrzewacz pojemnościowy o objętości min. 370 dm3 w ilości 51 szt.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jak również opis sposobu wykonania części zamówienia znajduje się w III cz. SIWZ zatytułowanej: Program Funkcjonalno-Użytkowy (PFU).
Dostawa i montaż wraz z zaprojektowaniem i uruchomieniem 2034 mikro-instalacji fotowoltaicznych
Część nr: 2
45310000 Roboty instalacyjne elektryczne
45315600 Instalacje niskiego napięcia
45311100 Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
W ramach części II - dostawa i montaż wraz z zaprojektowaniem i uruchomieniem 2034 mikro-instalacji fotowoltaicznych: wykonanie dokumentacji projektowych 2034 mikro-instalacji fotowoltaicznych na prywatnych budynkach lub na gruncie należących do mieszkańców gmin Irządze, Łazy, Poręba, Sosnowiec, Szczekociny i Zawiercie, dostawa elementów instalacji i przeprowadzenie na miejscu montażu instalacji wraz z infrastrukturą towarzyszącą i przyłączeniem do wewnętrznej instalacji elektroenergetycznej w oparciu o wykonaną dokumentację projektową wraz z uruchomieniem instalacji i instruktażem. Mikro-instalacja fotowoltaiczna musi się składać co najmniej z następujących elementów: paneli fotowoltaicznych zamontowanych na konstrukcji wsporczej, inwertera DC/AC z funkcją pomiaru wyprodukowanej energii elektrycznej, instalacji prądu stałego i przemiennego, układu pomiarowo-rozliczeniowego w miejscu dostarczenia/odbioru energii elektrycznej. Przewiduje się następujące typy mikro-instalacji fotowoltaicznych, w zależności od ich mocy, w ilościach: Zest.paneli fotowolt.płaskich o łącznej mocy min. 1,96 kW, w ilości 75 sztuk;
Zest.paneli fotowolt.płaskich o łącznej mocy min. 2,24 kW, -13 szt;
Zest.paneli fotowolt.płaskich o łącznej mocy min. 2,52 kW, -1 szt.
Zest.paneli fotowolt.płaskich o łącznej mocy min. 2,80 kW, - 283 szt.
Zest.paneli fotowolt.płaskich o łącznej mocy min. 3,08 kW, - 1 szt.
Zest.paneli fotowolt.płaskich o łącznej mocy min. 3,36 kW, - 41 szt.
Zest.paneli fotowolt.płaskich o łącznej mocy min. 3,64 kW, -3 szt
Zest.paneli fotowolt.płaskich o łącznej mocy min. 3,92 kW, - 491 szt..
Zest.paneli fotowolt.płaskich o łącznej mocy min. 4,20 kW, -14 szt.;
Zest.paneli fotowolt.płaskich o łącznej mocy min. 4,48 kW, - 24 szt.;
Zest.paneli fotowolt.płaskich o łącznej mocy min. 4,76 kW, -414 szt.;
Zest.paneli fotowolt.płaskich o łącznej mocy min. 5,04 kW, - 16 szt.;
Zest.paneli fotowolt.płaskich o łącznej mocy min. 5,32 kW, - 28 szt.;
Zest.paneli fotowolt.płaskich o łącznej mocy min. 5,60 kW, - 9 szt.;
Zest.paneli fotowolt.płaskich o łącznej mocy min. 5,88 kW, - 240 szt.;
Zest.paneli fotowolt.płaskich o łącznej mocy min. 6,16 kW, 8 szt.;
Zest.paneli fotowolt.płaskich o łącznej mocy min. 6,44 kW, - 3 szt.;
Zest.paneli fotowolt.płaskich o łącznej mocy min. 6,72 kW, - 8 szt.;
Zest.paneli fotowolt.płaskich o łącznej mocy min. 7,00 kW, - 161 szt.;
Zest.paneli fotowolt.płaskich o łącznej mocy min. 7,28 kW, -3 szt.;
Zest.paneli fotowolt.płaskich o łącznej mocy min. 7,56 kW, -2 szt.;
Zest.paneli fotowolt.płaskich o łącznej mocy min. 7,84 kW, - 63 szt;
Zest.paneli fotowolt.płaskich o łącznej mocy min. 8,12 kW, -2 szt.;
Zest.paneli fotowolt.płaskich o łącznej mocy min. 8,40 kW, - 3 szt.;
Zest.paneli fotowolt.płaskich o łącznej mocy min. 8,96 kW, .25 szt.;
Zest.paneli fotowolt.płaskich o łącznej mocy min. 9,24 kW, - 2 szt.;
Zest.paneli fotowolt.płaskich o łącznej mocy min. 9,52 kW, -3 szt.;
Zest.paneli fotowolt.płaskich o łącznej mocy min. 9,80 kW, - 85 szt.;
Zest.paneli fotowolt.płaskich o łącznej mocy min. 10,08 kW, -1 szt;
Zest.paneli fotowolt.płaskich o łącznej mocy min. 10,92 kW, -1 szt.;
Zest.paneli fotowolt.płaskich o łącznej mocy min. 11,76 kW, -4 szt.;
Zest.paneli fotowolt.płaskich o łącznej mocy min. 14,00 kW, -2 szt.;
Zest.paneli fotowolt.płaskich o łącznej mocy min. 14,84 kW, -2 szt.
Zest. paneli fotowolt.płaskich o łącznej mocy min. 16,24 kW, -2 szt.
Zest. paneli fotowolt.płaskich o łącznej mocy min. 19,32 kW, - 1 szt.
Dostawa i montaż wraz z zaprojektowaniem i uruchomieniem 692 instalacji z pompą ciepła powietrzną
Część nr: 3
45331000 Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
W ramach części III - dostawa i montaż wraz z zaprojektowaniem i uruchomieniem 692 instalacji z pompą ciepła powietrzną: wykonanie dokumentacji projektowych 692 instalacji z pompą ciepła powietrzną na potrzeby ciepłej wody lub centralnego ogrzewania w prywatnych budynkach lub na gruncie należących do mieszkańców gmin Irządze, Łazy, Poręba, Sosnowiec, Szczekociny i Zawiercie oraz dostawa elementów instalacji i przeprowadzenie na miejscu montażów instalacji pomp ciepła powietrznych w oparciu wykonaną dokumentację projektową wraz z uruchomieniem i instruktażem. Przewiduje się pięć typów instalacji pomp ciepła powietrznych, w zależności od ich mocy minimalnych (zestawy), w ilościach:
• Zestaw I: pompa ciepła powietrzna pracująca na potrzeby podgrzewania ciepłej wody użytkowej (CWU) o mocy cieplnej min. 1,65 kW, w ilości 250 sztuk;
• Zestaw II: pompa ciepła powietrzna o mocy cieplnej minimum 7,70 kW, w ilości 48 sztuk;.
• Zestaw III: pompa ciepła powietrzna o mocy cieplnej minimum 13,10 kW, w ilości 222 sztuk;
• Zestaw IV: pompa ciepła powietrzna o mocy cieplnej minimum 19,70 kW, w ilości 136 sztuk;
• Zestaw V: pompa ciepła powietrzna o mocy cieplnej minimum 25,30 kW, w ilości 36 sztuk.
Dostawa i montaż wraz z zaprojektowaniem i uruchomieniem 162 instalacji kotłów na pellet
Część nr: 4
W ramach części IV - dostawa i montaż wraz z zaprojektowaniem i uruchomieniem 162 instalacji kotłów na pellet: wykonanie dokumentacji projektowych 162 instalacji kotłów na pellet w prywatnych budynkach należących do mieszkańców gmin Irządze, Łazy, Poręba, Sosnowiec, Szczekociny oraz dostawa elementów instalacji i przeprowadzenie na miejscu montażów instalacji kotłów na pellet w oparciu wykonaną dokumentację projektową wraz z uruchomieniem i instruktażem. Przewiduje się cztery typy instalacji kotłów na pellet, w zależności od ich mocy minimalnych (zestawy), w ilościach:
• Zestaw I: kocioł na pellet o mocy cieplnej minimum 12 kW, w ilości 70 sztuk;
• Zestaw II: kocioł na pellet o mocy cieplnej minimum 16 kW, w ilości 58 sztuk;.
• Zestaw III: kocioł na pellet o mocy cieplnej minimum 24 kW, w ilości 28 sztuk;
• Zestaw IV: kocioł na pellet o mocy cieplnej minimum 32 kW, w ilości 6 sztuk