Tjänster - 118000-2022
Sverige-Borlänge: Ingenjörstjänster
2022/S 045-118000
Meddelande om tilldelning av kontrakt – försörjningssektorerna
Resultat av upphandlingsförfarandet
Tjänster
Rättslig grund:
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:
Senior Projektledare Järnväg Göteborg
Referensnummer: KOM-409139
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod
71300000 Ingenjörstjänster
II.1.4)Kort beskrivning:
Projektledare för järnvägsprojekt inom Region Väst. Placering primärt IVväj2
II.1.6)Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2)Beskrivning
II.2.2)Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4)Beskrivning av upphandlingen: