Dėl klaidos programoje, „eForms“ skelbimuose netinkamai rodomi URL. Stengiamės pašalinti šią problemą. Kol kas siūlome nutrinti kablelį (ar bet kokį kitą specialų ženklą), įrašytą URL pabaigoje. Atsiprašome už nepatogumus.
Prekės - 118175-2019
Lenkija-Katowice: Liftų, skipinių keltuvų ar eskalatorių dalys
2019/S 051-118175
Skelbimas apie pirkimą. Komunalinės paslaugos
Prekės
Teisinis pagrindas:
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa dwóch sztuk naczyń skipowych 27,0T dla Polskiej Grupy Górniczej Oddział KWK ROW Ruch Jankowice.
Nuorodos numeris: 481801464
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
42419500 Liftų, skipinių keltuvų ar eskalatorių dalys
II.1.4)Trumpas aprašymas:
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Dostawy - 118175-2019
Polska-Katowice: Części wyciągów pionowych i pochyłych lub schodów ruchomych
Ogłoszenie o zamówieniu – zamówienia sektorowe
Dostawy
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 481801464
II.1.2)Główny kod CPV
42419500 Części wyciągów pionowych i pochyłych lub schodów ruchomych
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia: