Services - 119304-2016
France-Paris: Language training
2016/S 069-119304
Contract notice
Services
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Language training.
Reference number: PROC/2016/04.
II.1.2)Main CPV code
80580000 Provision of language courses
II.1.4)Short description:
Provision of training in order to develop language skills in the main European languages.
II.1.5)Estimated total value
Value excluding VAT: 360 000.00 EUR
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
Open call for tender for a framework service contract, total duration 4 years.
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:Nuorodos numeris: PROC/2016/04.
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas80580000 Kalbų kursai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Mokymų teikimas siekiant vystyti pagrindinių Europos kalbų kalbinius įgūdžius.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 360 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Atviras kvietimas teikti pasiūlymus dėl preliminariosios paslaugų pirkimo sutarties, kurios bendra trukmė yra 4 metai.