Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на канцеларски материали за органите на изпълнителната власт и техните администрации
II.1.2)Основен CPV код30190000 Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
II.1.4)Кратко описание:
Поръчката обхваща сключването на рамкови споразумения с предмет: „Доставка на канцеларски материали за органите на изпълнителната власт и техните администрации“ по три обособени позиции за срок от 24 месеца. Рамковите споразумения за доставка на канцеларски материали, пликове и бланки, различни видове хартия за органите на изпълнителната власт и техните администрации се сключват на основание чл. 4, ал. 1 от ПМС № 385/2015 г.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
„Доставка на канцеларски материали за органите на изпълнителната власт и техните администрации“
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове30190000 Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Обособената позиция обхваща доставки за възложителите по ПМС № 385/2015 на принадлежности за офиса, офис оборудване, органайзери, класьори и аксесоари за тях, пишещи и чертожни принадлежности, табла, дребно офис оборудване, кутии, компютърни клавиатури, аксесоари за класьори или картотеки, компакт дискове и др. Количествата ще бъдат определени при сключването на всеки договор по чл. 82 от ЗОП от страна на индивидуалните възложители.
„Доставка на пощенски пликове и бланки за органите на изпълнителната власт и техните администрации“.
Обособена позиция №: 2
II.2.2)Допълнителни CPV кодове22800000 Регистри, счетоводни книги, класьори, формуляри и други напечатани изделия от хартия или от картон
Обособената позиция обхваща доставки за възложителите по ПМС № 3858/2015 различни видове пощенски пликове, бланки, регистри, формуляри и др. подобни. Количествата ще бъдат определени при сключването на всеки договор по чл. 82 от ЗОП от страна на индивидуалните възложители.
„Доставка на различни видове хартия за офиса, вкл. безконечна принтерна хартия, факс хартия, цветна хартия, картони и др.“.
Обособена позиция №: 3
II.2.2)Допълнителни CPV кодове22993000 Фоточувствителна, термочувствителна или термографична хартия или картон
Обособената позиция обхваща доставки за възложителите по ПМС № 385/2015 на безконечна хартия за компютърни принтери, фоточувствителна, термочувствителна или термографична хартия, картон и други хартии за офис употреба. Количествата ще бъдат определяни при сключването на всеки договор по чл. 82 от ЗОП от страна на индивидуалните възложители.