Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Nabava i održavanje prijenosnih sustava za mjerenje emisija podijeljeni u 2 grupe
Referentni broj: JRC/IPR/2017/C.4/0007/OC.
II.1.2)Glavna CPV oznaka38433200 Oprema za mjerenje emisija
II.1.4)Kratak opis:
Nabava i održavanje prijenosnih sustava za mjerenje emisija u 2 grupe.
Jedinica za održivi promet uključena je u aktivnosti istraživanja za razvoj ispitnog postupka za mjerenje stvarnih emisija iz vozila u vožnji. Nadalje, GU za unutarnje tržište, industriju, poduzetništvo te male i srednje poduzetnike zatražio je od JRC-ja provođenje ispitivanja na vozilima koja su već na tržištu u svrhu praćenja njihovih performansi na cesti u pogledu emisija.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 500 000.00 EUR
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: da
Ponude se mogu podnijeti za sve grupe
Najveći broj grupa koje se mogu dodijeliti jednom ponuditelju: 2
II.2)Opis
II.2.1)Naziv:
Nabava i održavanje 2 prijenosnih sustava za mjerenje emisija (portable emission measurement system – PEMS) za plinske emisije
Grupa br.: 1
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a38433200 Oprema za mjerenje emisija
50000000 Usluge popravaka i održavanja
II.2.4)Opis nabave:
Nabava i održavanje PEMS-a za plinske emisije.
Vidjeti internetsku adresu navedenu u odjeljku I.3.
Nabava i održavanje 2 PEMS-a za koncentraciju broja čestica
Grupa br.: 2
Nabava i održavanje PEMS-a za koncentraciju broja čestica.
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Pārnēsājamu emisiju mērīšanas sistēmu piegāde un uzturēšana, 2 daļas.
II.1.2)Galvenās CPV kods38433200 Emisijas mērierīces
II.1.4)Īss apraksts:
Ilgtspējīga transporta daļa ir iesaistīta pētnieciskās darbībās, kuru mērķis ir izstrādāt testēšanas procedūru transportlīdzekļu emisiju mērīšanai reālos braukšanas apstākļos. Turklāt Iekšējā tirgus, rūpniecības, uzņēmējdarbības un MVU ĢD ir pieprasījis Kopīgajam pētniecības centram (JRC) veikt testus tirgū jau pieejamiem transportlīdzekļiem, lai uzraudzītu to emisijas rādītājus satiksmē.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 500 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: jā
Piedāvājumus var iesniegt par visām daļām
Maksimālais daļu skaits, ko varētu piešķirt vienam pretendentam: 2
II.2)Apraksts
II.2.1)Nosaukums:
Gāzveida emisiju mērīšanai paredzētu 2 PEMS piegāde un uzturēšana
Daļas numurs: 1
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)38433200 Emisijas mērierīces
50000000 Remonta un apkopes pakalpojumi
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Gāzveida emisiju mērīšanai paredzētu pārnēsājamu emisiju mērīšanas sistēmu (portable emission measurement system – PEMS) piegāde un uzturēšana.
Skatīt interneta adresi, kas minēta I.3. iedaļā.
Daļiņu skaita koncentrācijas noteikšanai paredzētu 2 PEMS piegāde un uzturēšana
Daļas numurs: 2
Daļiņu skaita koncentrācijas noteikšanai paredzētu PEMS piegāde un uzturēšana.
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Právny základ:
Smernica 2014/24/EÚ
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Dodávka a údržba prenosných systémov na meranie emisií, rozdelená na 2 časti.
II.1.2)Hlavný kód CPV38433200 Zariadenia na meranie emisií
II.1.4)Stručný opis:
Dodávka a údržba prenosných systémov na meranie emisií v 2 častiach.
Oddelenie udržateľnej dopravy sa venuje výskumným činnostiam na vypracovanie skúšobného postupu na meranie skutočných jazdných emisií vozidiel. Generálne riaditeľstvo pre vnútorný trh, priemysel, podnikanie a MSP okrem toho od JRC požaduje vykonanie testov vozidiel, ktoré sú už na trhu s cieľom sledovať ich emisný výkon na ceste.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnotaHodnota bez DPH: 500 000.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: áno
Ponuky možno predkladať na všetky časti
Maximálny počet častí, ktoré môžu byť pridelené jednému uchádzačovi: 2
II.2.1)Názov:
Dodávka a údržba 2 prenosných systémov na meranie emisií pre plynné emisie
Časť č.: 1
II.2.2)Dodatočné kódy CPV38433200 Zariadenia na meranie emisií
50000000 Opravárske a údržbárske služby
II.2.4)Opis obstarávania:
Dodávka a údržba prenosných systémov na meranie emisií pre plynné emisie.
Pozri internetovú adresu uvedenú v oddiele I.3.
Dodávka a údržba 2 prenosných systémov na meranie emisií pre koncentráciu počtu častíc
Časť č.: 2
Dodávka a údržba prenosných systémov na meranie emisií pre koncentráciu počtu častíc.