Skelbimas apie sutarties sudarymą
Direktyva 2004/18/EB
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Aprašymas
II.1.1)Sutarčiai suteiktas pavadinimas
Iš žemės veiklos susidarančių išmetamo šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekio nepriklausomos stebėsenos stiprinimas siekiant publikuoti, palyginti ir suderinti sąmatas.
II.1.2)Sutarties tipas ir darbų atlikimo, prekių pristatymo ar paslaugų teikimo vietaPaslaugos
Paslaugų kategorija Nr. 12: Architektūrinės paslaugos; inžinerijos ir integruotos inžinerijos paslaugos; miestų planavimo ir kraštovaizdžio inžinerijos paslaugos; susijusios mokslo ir techninio konsultavimo paslaugos; techninių tyrimų ir analizės paslaugos
Pagrindinė darbų atlikimo, prekių pristatymo ar paslaugų teikimo vieta: extra muros, išskyrus vadovaujančius susitikimus ir 2 praktinius seminarus, kurie vyks EK patalpose Briuselyje.
NUTS kodas
II.1.4)Trumpas sutarties ar pirkimo(-ų) aprašymas
Iš žemės veiklos susidarančių išmetamo šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekio nepriklausomos stebėsenos stiprinimas siekiant publikuoti, palyginti ir suderinti sąmatas: bendras šios sutarties tikslas – parengti viešai prieinamų, visapusiškų, globalių, erdvinių informacinių sistemų, susijusių su žemės danga, žemės išmetamu dujų kiekiu, žemės naudojimu ir susijusiomis tendencijomis, koncepcijos įrodymą. Tokių sistemų paskirtis būtų sklandžiai suderinti sąmatas ir pagrindines technologijas, palengvinti informacijos skleidimą, nustatyti reikšmingus žemės išmetamo dujų kiekio elementus ir teikti prioritetą efektyviai bei veiksmingai klimato politikai žemės ūkio, miškininkystės ir kito žemės naudojimo paskirties (AFOLU) sektoriuje visuotiniu mastu (poveikio mažinimas ir rizikos valdymas). Šios pastangos padės stiprinti pajėgumus, pasitikėjimą ir bendrą visų šalių, rengiančių savo indėlį į 2015 m. Klimato sutartį, supratimą siekiant, kad iki 2020 m. ji taptų visiškai veikiančia.
II.1.5)Bendrasis viešųjų pirkimų žodynas (BVPŽ)90700000 Aplinkosauginės paslaugos
II.1.6)Informacija apie Sutartį dėl viešųjų pirkimų (SVP)Ar sutarčiai taikoma Sutartis dėl viešųjų pirkimų (SVP)?: taip
II.2)Bendra galutinė sutarties(-čių) vertė
II.2.1)Bendra galutinė sutarties(-čių) vertėVertė: 571 235 EUR
Be PVM
IV dalis: Procedūra