Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa urządzeń sieciowych, pamięci, elementów systemu IoT i szaf serwerowych dla Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej
Referenznummer der Bekanntmachung: CRZP/39/009/D/23
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30237200 Computerzubehör
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 236 434.39 PLN
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Część I - Dostawa urządzeń sieciowych i pamięci
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30237230 Cache-Speicher
CZĘŚĆ II Dostawa urzadzeń sieciowych oraz elementów systemu IoT
Los-Nr.: 2
32420000 Netzausrüstung
32400000 Netzwerke
CZĘŚĆ III - Dostawa przełączników
Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)32420000 Netzausrüstung
Część IV – Dostawa szaf serwerowych
Los-Nr.: 4
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)31213300 Kabelverteilschrank
32424000 Netzwerkinfrastruktur