Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Fourniture de pièces pour l'ensemble des pompes Warman sur diverses dragues
II.1.2)Główny kod CPV42124000 Części pomp, sprężarek, generatorów mocy lub silników
II.1.4)Krótki opis:
Fourniture de pièces pour l'ensemble des pompes Warman sur diverses dragues.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia: