Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.2)Code CPV principal32321200 Équipement audiovisuel
II.1.4)Description succincte:
Pohjois-Karjalan hankintatoimi pyytää teiltä osallistumishakemustanne AV-kosketusnäyttöjen osallistumispyynnön mukaisesti sopimuskaudelle 15.4.2020–30.4.2024. Osallistumishakemuksen tehneillä ja järjestelmään hyväksytyillä ehdokkailla on oikeus tehdä tarjouksia hankintavaiheen sisäisiin kilpailutuksiin.
Dynaaminen hankintajärjestelmä koskee AV-kosketusnäyttöjen hankintaa.
II.1.5)Valeur totale estimée
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)32321300 Matériel audiovisuel
II.2.4)Description des prestations:
Palvelun tulee täyttää Euroopan unionin suoraan velvoittavien säädösten, Suomen lakien ja asetusten sekä viranomaisten antamat määräykset.
Osallistumishakemus on sitova ja se tulee laatia suomen kielellä.