W adresach URL ogłoszeń w formie e-formularzy pojawia się błąd. Staramy się rozwiązać ten problem. W międzyczasie prosimy o usunięcie przecinka (lub innego znaku specjalnego) na końcu adresu URL. Przepraszamy za utrudnienia.
Usługi - 121106-2021
Polska-Bytom: Usługi w zakresie napraw i konserwacji pomp, zaworów, zaworów odcinających, pojemników metalowych i maszyn
2021/S 048-121106
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Wyniki postępowania
Usługi
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
„Konserwacja i usuwanie awarii mechanicznych i elektrycznych pomp odwadniających... zakres I i II”
Numer referencyjny: ZP-KCL-0040/20
II.1.2)Główny kod CPV
50500000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji pomp, zaworów, zaworów odcinających, pojemników metalowych i maszyn
II.1.4)Krótki opis:
„Konserwacja i usuwanie awarii mechanicznych i elektrycznych pomp odwadniających zabudowanych w stacjonarnych pompowniach wód deszczowych oraz pomp odwadniających budynki mieszkalne i posesje na podstawie zawartych ugód z poszkodowanymi wraz z infrastrukturą towarzyszącą oraz całodobowy nadzór nad obiektami stacjonarnych pompowni wód deszczowych na terenie górniczym »Brzeszcze IV« w granicach administracyjnych gminy Brzeszcze, według zakresów:
— zakres I – bieżąca, całodobowa obsługa stacjonarnych pompowni wód deszczowych P1, P2, P3, P4, P5, P7, P12 wraz z przynależną infrastrukturą techniczną,
— zakres II – konserwacja obiektów stacjonarnych pompowni wód deszczowych oraz pomp zabudowanych na prywatnych posesjach (budynkach mieszkalnych) na podstawie zawartych ugód z poszkodowanymi wraz z infrastrukturą towarzyszącą”.
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia opisany został w załączniku nr 2 do SIWZ.