Għandna l-pjaċir inħabbru li l-verżjoni l-ġdida tal-portal tat-TED se tibda topera fil-29.01.2024 (data indikattiva - għad trid tiġi kkonfermata!) Interessat li tiskopri l-funzjonalitajiet ġodda, it-titjib u l-impatt fuq l-utenti? Nistednuk iżżur l-artiklu tagħna u ssib aktar dwar il-bidliet u l-funzjonalitajiet ġodda ewlenin.
Hemm xi bugs li qed jaffettwaw il-mod kif jintwerew l-avviżi tal-Formoli elettroniċi. Qed naħdmu biex insolvu l-problema. Sadanittant, jekk jogħġbok iċċekkja l-paġna dedikata tagħna għal aktar informazzjoni u gwida.
Ir-reġistrazzjoni hija miftuħa għar-4 Workshop tagħna mal-utenti mill-ġdid tat-TED, fl-14 ta’ Diċembru 2023
Servizzi - 121424-2016
il-Belġju-Brussell: Pariri legali fil-qasam tal-PI (Proprjetà Intellettwali)
2016/S 070-121424
Avviż dwar kuntratt
II.1)L-għan tal-ksib
II.1.1)Titlu:
Pariri legali fil-qasam tal-PI (Proprjetà Intellettwali).
Numru ta' referenza: JRC/BRU/2016/DDG.03/0001/OC.
II.1.2)Kodiċi ewlieni CPV
79110000 Servizzi legali u tar-rappreżentazzjoni
II.1.4)Deskrizzjoni qasira:
Servizzi ta' pariri legali dwar l-IPR (Drittijiet tal-Proprjetà Intellettwali) rrelatati mad-difiża, il-ħarsien, l-isfruttar u l-infurzar tad-drittijiet tal-proprjetà intellettwali tal-Unjoni Ewropea taħt il-liġijiet nazzjonali u internazzjonali differenti.
II.1.5)Stima tal-valur totali
Valur mingħajr VAT: 1 320 000.00 EUR
II.1.6)Informazzjoni dwar il-lottijiet
Dan il-kuntratt huwa maqsum f’lottijiet: le
II.2)Deskrizzjoni
II.2.2)Kodiċi(jiet) addizzjonali tal-VKK
79100000 Servizzi legali
79120000 Servizzi ta' konsulenza dwar il-privattivi u d-dritt ta' l-awtur
79121000 Servizzi ta' konsulenza dwar id-dritt ta' l-awtur
79121100 Servizzi ta' konsulenza dwar id-dritt ta' l-awtur tas-software
79140000 Servizzi ta' pariri legali u ta' l-informazzjoni
II.2.4)Deskrizzjoni tal-akkwist:
Ix-xogħol hu dak ta' ditta legali fil-qasam tal-proprjetà intellettwali, u jikkonsisti fl-għoti ta' servizzi ta' pariri legali fuq l-IPR (id-Drittijiet tal-Proprjetà Intellettwali) irrelatati mad-difiża, il-ħarsien, l-isfruttar u l-infurzar tad-drittijiet tal-proprjetà intellettwali tal-Unjoni Ewropea taħt il-liġijiet nazzjonali u internazzjonali differenti. Ma jinkludix l-immaniġġjar tal-portafoll tal-PI (Proprjetà Intellettwali).