Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Услуги по почистване, щадящи околната среда
II.1.2)Основен CPV код90911200 Услуги по почистване на сгради, без жилищните
II.1.4)Кратко описание:
Предмет на настоящата обществена поръчка е доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Xerox („Ксерокс“).
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове90911200 Услуги по почистване на сгради, без жилищните
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Срокът за изпълнение на дейностите по договора е за 12 месеца или по-кратък в зависимост от достигане на максималната прогнозна стойност. Започва да тече от датата на двустранно подписване на протокол за поемане на обектите за почистване. Информация относно сградите и помещенията — обект на почистване, както и изискванията на възложителя относно дейностите по почистване и други, свързани с изпълнението на поръчката, се съдържат в техническата спецификация (приложение № 1), както следва: видовете обекти, общо описание на сградите и помещенията; брой работни помещения по етажи; брой сервизни помещения по етажи; видове настилки за ежедневна обработка, количество и т.н.; натовареност на сградата — брой постоянно работещи в нея; приблизителен брой на посетители ежедневно; информация за пропускателния режим и т.н.; подходящ времеви пояс за изпълнение на дейностите по поддържащо почистване; необходимост от дежурни работници на изпълнителя през работното