Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
ICT-netwerkbeheer en werkplekomgeving Meer Primair.
Referentienummer: 25.2016.012
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie72315000 Beheer van datanetwerken en ondersteunende diensten
II.1.4)Korte beschrijving:
De dienstverlening bestaat uit het ICT-netwerkbeheer (incl. wifi) en werkplekomgeving voor alle scholen van Meer Primair en het bestuurskantoor.
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
27 locaties, waarvan 5 locaties pas instromen op 1.1.2018.