Dostawy - 121959-2020
Polska-Katowice: Łańcuch
2020/S 051-121959
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Wyniki postępowania
Dostawy
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa łańcuchów gospodarczych ogniwowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 287-9
Numer referencyjny: 701903573/01
II.1.2)Główny kod CPV
44540000 Łańcuch
II.1.4)Krótki opis:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2018 r. poz.1986 ze zm.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze. Przedmiotem zamówienia jest dostawa łańcuchów gospodarczych ogniwowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.nr. grupy 287-9. Przedmiot zamówienia podzielono na 4 zadania - zgodnie z załącznikiem B do niniejszego ogłoszenia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w SIWZ .
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Łańcuch gospodarczy ogniwowy zgrzewany 6 mm zgrzew boczny ogniwo długie wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
II.2.4)Opis zamówienia:
Łańcuch gospodarczy ogniwowy zgrzewany 6 mm zgrzew boczny ogniwo długie wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łańcuch gospodarczy ogniwowy zgrzewany 8 mm zgrzew boczny ogniwo długie wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Część nr: 2
Łańcuch gospodarczy ogniwowy zgrzewany 8 mm zgrzew boczny ogniwo długie wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łańcuch gospodarczy ogniwowy zgrzewany 10 mm zgrzew boczny ogniwo długie wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Część nr: 3
Łańcuch gospodarczy ogniwowy zgrzewany 10 mm zgrzew boczny ogniwo długie wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łańcuch gospodarczy ogniwowy zgrzewany 13 mm zgrzew boczny ogniwo długie wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Część nr: 4
Łańcuch gospodarczy ogniwowy zgrzewany 13 mm zgrzew boczny ogniwo długie wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.