Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Kontrakt 1A.2 „Ochrona przeciwpowodziowa miejscowości Gryfino, Ognica i Piasek nad Odrą. Modernizacja polderu Marwickiego etap III – modernizacja stacji pomp Krajnik.”
Numer referencyjny: SZ.JRP.2801.80.1A.2.2020
II.1.2)Główny kod CPV45246400 Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej
II.1.4)Krótki opis:
Rząd Rzeczpospolitej Polskiej otrzymał pożyczkę z Banku Światowego na sfinansowanie kosztów Projektu Ochrony Przeciwpowodziowej w Dorzeczu Odry i Wisły i zamierza przeznaczyć część środków z tej pożyczki na Kontrakt 1A.2 „Ochrona przeciwpowodziowa miejscowości Gryfino, Ognica i Piasek nad Odrą. Modernizacja polderu Marwickiego etap III – modernizacja stacji pomp Krajnik.” Zamawiający przewiduje finansowanie zamówienia ze środków budżetu państwa, ze środków z pożyczek udzielonych Rządowi Rzeczpospolitej przez Międzynarodowy Bank Odbudowy i Rozwoju (IBRD) oraz przez Bank Rozwoju Rady Europy (CEB). Przedmiotem zamówienia Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w podziale na 4 Podzadania obejmujących m.in. zabezpieczenie p/powodziowe wałami z umocnieniem skarp, przegrodą przeciwfiltracyjną, ścianą p/powodziową, wykonanie przejazdów wałowych z wjazdami na koronę wałów, remont modernizacyjny [wielobranżowy] pompowni melioracyjnej.