Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Usługi - 122960-2014
Wyświetl widok skrócony
Polska-Gdynia: Usługi w zakresie promocji
2014/S 071-122960
Ogłoszenie o dobrowolnej przejrzystości ex ante
Niniejsze ogłoszenie objęte jest przepisami: dyrektywy 2004/18/WE
II.1)Opis
II.1.1)Nazwa nadana zamówieniu
Promocja Miasta Gdyni przez zespół piłki nożnej mężczyzn Arka Gdynia w rozgrywkach części rundy wiosennej sezonu 2013/2014.
II.1.2)Rodzaj zamówienia oraz lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług
Usługi
Kategoria usług: nr 13: Usługi reklamowe
Główne miejsce lub lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług: Polska
Kod NUTS PL POLSKA
II.1.4)Krótki opis zamówienia lub zakupu
Rozszeżenie zakresu świadczeń promocyjnych o nowe formy reklamy: spoty reklamowe Gdyni, podczas transmisji telewizyjnych meczy, zamieszczenie logo Miasta Gdyni na środkach komunikacji miejskiej oraz na banerze rozwieszonym wzdłuż dłuższego boku boiska zamieszczonym na stadionie, gdzie zespół rozgrywa mecze w charakterze gospodarza, zamieszczenie logotypu miasta na spodenkach meczowych zawodników Arki Gdynia.
II.1.5)Wspólny Słownik Zamówień (CPV)
79342200 Usługi w zakresie promocji
II.2)Całkowita końcowa wartość zamówienia (zamówień)
II.2.1)Całkowita końcowa wartość zamówienia (zamówień)