Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Evropska projektna mreža za izmenjavo znanja na področju zajemanja, uporabe in shranjevanja ogljikovega dioksida
Referenčna številka dokumenta: ENER/C2/2017-65
II.1.2)Glavna koda CPV71314000 Storitve na področju energetike
II.1.4)Kratek opis:
Sekretariat bo podprl izvajanje načrta evropske industrijske pobude v zvezi s tehnikami zajemanja, prevoza in shranjevanja CO{_>2<_}, sprožene v okviru načrta SET.
II.1.5)Ocenjena skupna vrednostVrednost brez DDV: 1 000 000.00 EUR
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2)Opis
II.2.4)Opis javnega naročila: II.2.5)Merila za izbiro ponudbeCena ni edino merilo za oddajo naročila in vsa merila so navedena le v razpisni dokumentaciji