Prekės - 123180-2019
Lenkija-Katowice: Deguonies pateikimo įranga
2019/S 053-123180
Skelbimas apie pirkimą. Komunalinės paslaugos
Prekės
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa części zamiennych do aparatów regeneracyjnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku grupa asortymentowa 285-11
Nuorodos numeris: 701902493
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
33157800 Deguonies pateikimo įranga
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2018 r. poz. 1986) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
Zamówienie obejmuje dostawę części zamiennych do aparatów regeneracyjnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w SIWZ. W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
Perkančioji organizacija turi teisę paskirti sutartis, apimančias šias pirkimo dalis ar pirkimo dalių grupes:
Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. W przypadku zadań nr 1 - 14 składana oferta winna obejmować cały zakres rzeczowy i ilościowy zadania. W przypadku zadania nr 15 Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na poszczególne pozycje asortymentowe.
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Zadania nr 1 - 14
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Zadanie nr 1.
Worek oddechowy 480H Aparat ucieczkowy AU-9L 69,000 szt.
Zadanie nr 2.
Worek KPL 116J Aparat tlenowy W-70G 87,000 szt.
Zadanie nr 3.
Worek 116J1K Aparat tlenowy W-70G 155,000 szt.
Zadanie nr 4.
Pas plecowy 116S17K/1 Aparat tlenowy W-70G 239,000 szt.
5 - Zadanie nr 5.
Pochłaniacz dwutlenku węgla CO2 9X18X28 1Xrazowego użytku 3-9-0/3 czas ochronnego działania 4 godz. Aparat tlenowy roboczy W-70 Faser 2 204,000 szt.
Zadanie nr 6.
Taśma nośna z poprzeczką 825L/2 Aparat ucieczkowy SR-60 506,000 szt.
Zadanie nr 7.
Plomba pomarańczowa 6305094 Aparat ucieczkowy OXY-6000 Drager 300,000 szt.
Zadanie nr 8.
Butla tlenowa kompozytowa z zaworem G 3/4 200 bar poj. 2,0L B10222 Aparat regeneracyjno-ratowniczy PSS BG4EP 179,000 szt.
Zadanie nr 9.
Pas nośny KPL. R34152 Aparat regeneracyjno-ratowniczy PSS BG4EP 42,000 szt.
Zadanie nr 10.
Torba oddechowa R33125 Aparat regeneracyjno-ratowniczy PSS BG4EP BG4 PLUS 72,000 szt.
Zadanie nr 11.
Zawór minimum BG4 R34330 Aparat regeneracyjno-ratowniczy PSS BG4EP 25,000 szt.
Zadanie nr 12.
Pochłaniacz CO2 R34360 Aparat regeneracyjno-ratowniczy PSS BG4EP 136,000 szt.
Zadanie nr 13.
Butla kompozytowa 6,8L 300 bar 3353733 Aparat oddechowy drager PSS 7000 46,000 szt.
Zadanie nr 14.
Pokrowiec z tkaniny technicznej aparat tlenowy ucieczkowy SR-60 1 000,000 szt.
Zadanie nr 15 pozycje od 1 do 395
Pirkimo dalies Nr.: 2
Zadanie nr 15 zawiera pozycje od nr 1 do 395.
Szczegółowy zakres określono w Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia
Dostawy - 123180-2019
Polska-Katowice: Urządzenia do podawania tlenu
Ogłoszenie o zamówieniu – zamówienia sektorowe
Dostawy
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701902493
II.1.2)Główny kod CPV
33157800 Urządzenia do podawania tlenu
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
Instytucja zamawiająca zastrzega sobie prawo do udzielenia łącznie następujących części lub grup części:
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2