il-Lussemburgu-Lussemburgu: BEI - Servizzi ċentrali ta' stampar, tagħmir, provvista ta' karta għall-Bank Ewropew tal-Investiment
2017/S 066-123533
Il-bażi ġuridika:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)L-għan tal-ksib
II.1.1)Titlu:
Servizzi ċentrali ta' stampar, tagħmir, provvista ta' karta għall-Bank Ewropew tal-Investiment.
Numru ta' referenza: OP-1386.
II.1.2)Kodiċi ewlieni CPV79811000 Servizz ta' stampar diġitali
II.1.4)Deskrizzjoni qasira:
L-għan ta' dan il-ksib hu li jingħata kuntratt ta' servizz għall-provvista ta' servizzi ta' stampar u fotokopjar, inkluż provvista ta' karta għal tul ta' żmien ta' 4 snin.
II.1.5)Stima tal-valur totaliValur mingħajr VAT: 4 500 000.00 EUR
II.1.6)Informazzjoni dwar il-lottijietDan il-kuntratt huwa maqsum f’lottijiet: le
II.2)Deskrizzjoni
II.2.2)Kodiċi(jiet) addizzjonali tal-VKK79521000 Servizzi tal-foto-kopji
30120000 Tagħmir għall-iffotokopjar u l-istampar offest
30197630 Karta ta' l-istampar
48000000 Pakketti tas-softwer u sistemi ta' informazzjoni
II.2.4)Deskrizzjoni tal-akkwist:
L-għan ta' dan il-ksib hu li jingħata kuntratt ta' servizz għall-provvista ta' servizzi ta' stampar u fotokopjar, inkluż provvista ta' karta għal tul ta' żmien ta' 4 snin. L-għan tal-kuntratt ikopri dan li ġej:
— ċentru tal-ikkupjar,
— provvista ta' karta,
— persunal estern.
Luxembursko-Luxemburg: EIB - Centrálne tlačiarenské služby, zariadenia, dodávka papiera pre Európsku investičnú banku
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Právny základ:
Smernica 2014/24/EÚ
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Centrálne tlačiarenské služby, zariadenia, dodávka papiera pre Európsku investičnú banku.
Referenčné číslo: OP-1386.
II.1.2)Hlavný kód CPV79811000 Služby v oblasti digitálnej tlače
II.1.4)Stručný opis:
Cieľom tohto obstarávania je prideliť zmluvu o poskytovaní tlačiarenských a fotokopírovacích služieb vrátane dodávky papiera na obdobie 4 rokov.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnotaHodnota bez DPH: 4 500 000.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatočné kódy CPV79521000 Fotokopírovanie
30120000 Zariadenia na fotokopírovanie a ofsetovú tlač
30197630 Papier na tlač alebo iné grafické účely
48000000 Softvérové balíky a informačné systémy
II.2.4)Opis obstarávania:
Cieľom tohto obstarávania je prideliť zmluvu o poskytovaní tlačiarenských a fotokopírovacích služieb vrátane dodávky papiera na obdobie 4 rokov. Rozsah zákazky sa týka:
— kopírovacieho centra,
— dodávky papiera,
— externého personálu.
Luksemburg-Luxembourg: EIB - Centralne tiskarske storitve, oprema, dobava papirja za Evropsko investicijsko banko
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Centralne tiskarske storitve, oprema, dobava papirja za Evropsko investicijsko banko.
Referenčna številka dokumenta: OP-1386.
II.1.2)Glavna koda CPV79811000 Storitve digitalnega tiskanja
II.1.4)Kratek opis:
Namen tega naročila je oddaja naročila storitev za zagotavljanje tiskarskih in fotokopirnih storitev, vključno z dobavo papirja v 4-letnem obdobju.
II.1.5)Ocenjena skupna vrednostVrednost brez DDV: 4 500 000.00 EUR
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV79521000 Fotokopirne storitve
30120000 Oprema za fotokopiranje in oprema za ofsetno tiskanje
30197630 Papir za tiskanje
48000000 Programski paketi in informacijski sistemi
II.2.4)Opis javnega naročila:
Namen tega naročila je oddaja naročila storitev za zagotavljanje tiskarskih in fotokopirnih storitev, vključno z dobavo papirja v 4-letnem obdobju. Obseg naročila zajema naslednje:
— center za kopiranje,
— dobava papirja,
— zunanje osebje.