Išankstinis informacinis skelbimas
Šiuo skelbimu siekiama sutrumpinti pasiūlymų priėmimo laikotarpį
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Servicios de control de calidad y estudios geotécnicos en obras contratadas por la Diputación de A Coruña LOTE 4, ZONA D
Nuorodos numeris: PCO.001.2022.00027
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas71731000 Pramoninės kokybės kontrolės paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 423 140.50 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.4)Pirkimo aprašymas: