Lieferungen - 124825-2017
die Tschechische Republik-Brno: Oberleitungsbusse
2017/S 066-124825
Auftragsbekanntmachung – Sektoren
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dodávka 10 ks nízkopodlažních dvounápravových trolejbusů s alternativním pohonem a servisní smlouvy k trolejbusům dle kupní smlouvy.
Referenznummer der Bekanntmachung: 11/17
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
34622300 Oberleitungsbusse
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem plnění veřejné zakázky „Dodávka 10 ks nízkopodlažních dvounápravových trolejbusů s alternativním pohonem a servisní smlouvy k trolejbusům dle kupní smlouvy“ je dodávka 10 ks nízkopodlažních dvounápravových trolejbusů s alternativním pohonem a uzavření servisní smlouvy s tímto dodavatelem, kterou se dodavatel zaváže poskytovat zadavateli záruční, mimozáruční i pozáruční služby ve vztahu k trolejbusům dodaným dle této smlouvy. Všechny trolejbusy musí mít technické vlastnosti stanovené v technické specifikaci uvedené v příloze č. 1 ZD – Soupis požadavků na dodávku nízkopodlažních dvounápravových trolejbusů s alternativním pohonem.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 130 000 000.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Jedná se o dodávku (koupi) 10 ks nízkopodlažních dvounápravových trolejbusů s alternativním pohonem a uzavření servisní smlouvy s tímto dodavatelem, kterou se dodavatel zaváže poskytovat zadavateli záruční, mimozáruční i pozáruční služby ve vztahu k trolejbusům dodaným dle této smlouvy. Všechny trolejbusy musí mít technické vlastnosti stanovené v technické specifikaci uvedené v příloze č. 1 ZD – Soupis požadavků na dodávku nízkopodlažních dvounápravových trolejbusů s alternativním pohonem.