Teenused - 124991-2016
Belgia-Brüssel: Institutsioonilise teabevahetuse ürituste korraldamisega seotud teenuste osutamine, PO/2016-05/A2
2016/S 072-124991
Hanketeade
Teenused
Õiguslik alus:
Direktiiv 2014/24/EL
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Institutsioonilise teabevahetuse ürituste korraldamisega seotud teenuste pakkumine, PO/2016-05/A2
Viitenumber: PO/2016-05/A2.
II.1.2)CPV põhikood
79950000 Näituste, messide ja kongresside organiseerimisteenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
Töövõtja peab vastutama hankija nimel ürituste korraldamisega seotud kõikvõimalike teenuste osutamise ja seonduvate toodete tarnimise eest. Üritused toimuvad nii Euroopa Liidus kui ka väljaspool Euroopa Liitu mitmes erinevas võimalikus vormis, sealhulgas järgmistes vormides (loetelu ei ole ammendav): kodanike dialoogid, suuremad konverentsid, osalemine rahvusvahelistel üritustel, messidel ja näitustel või virtuaalsed üritused.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärk
Maksumus käibemaksuta: 30 000 000.00 EUR
II.1.6)Teave osade kohta
Hankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.2)CPV lisakood(id)
79951000 Seminaride organiseerimisteenused
79992000 Vastuvõtuteenused
79956000 Messide ja näituste organiseerimisteenused
79952000 Ürituste korraldamisega seotud teenused
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Vt pakkumise iseloomustust.