Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Integrirani protupožarni videokomunikacijski nadzor
Referenznummer der Bekanntmachung: DIR-2022-050
II.1.2)CPV-Code Hauptteil75251110 Brandverhütung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Naručitelj nabavlja uslugu protupožarnog nadzora sa sustava integriranog protupožarnog video-komunikacijskog nadzora odnosno motrilačkih kamera postavljenih na postojeće odašiljače i motrionice naručitelja iz Tablice 1, te uslugu komunikacije s istog Sustava s mogućnošću automatske rane detekcije i usmjeravanja pozornosti operatera na sumnjive događaje, nadzora požara te predviđanja širenja požara
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 15 980 000.00 HRK
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)75251110 Brandverhütung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
- Korisnici predmetne usluge su županijske vatrogasne zajednice u Zadarskoj, Šibensko-kninskoj, Splitsko-dalmatinskoj i Dubrovačko-neretvanskoj županiji