Storitve - 125336-2022
Submission deadline has been amended by:  479733-2022
Slovenija-Maribor: Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve
2022/S 048-125336
Obvestilo o natečaju
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Javni natečaj za NACIONALNI LABORATORIJ ZA ZDRAVJE, OKOLJE IN HRANO MARIBOR
Referenčna številka dokumenta: 05-NAT220120
II.1.2)Glavna koda CPV
71000000 Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve
II.2)Opis
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV
71200000 Arhitekturne storitve in z njimi povezane storitve
II.2.4)Opis javnega naročila:
PROJEKTNI, ENOSTOPENJSKI NATEČAJ ZA IZBIRO STROKOVNO NAJPRIMERNEJŠE REŠITVE ZA OBJEKT:
NACIONALNI LABORATORIJ ZA ZDRAVJE, OKOLJE IN HRANO
MARIBOR