Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Sporto paskirties inžinerinių statinių (aikštelės, stadionas) rekonstravimo, kitos paskirties inžinerinių statinių techninio projekto bendrosios projekto ekspertizės paslaugos
II.1.2)Main CPV code71319000 Expert witness services
II.1.4)Short description:
Sporto paskirties inžinerinių statinių (aikštelės, stadionas) rekonstravimo, kitos paskirties inžinerinių statinių (pėsčiųjų takai, laiptai, atraminės, automobilių stovėjimo aikštelė) rekonstravimo ir statybos, Žėručio g. 4, Vilniuje (unik. Nr. 4400-17134060), techninio projekto bendrosios projekto ekspertizės paslaugos.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)71319000 Expert witness services
II.2.4)Description of the procurement:
Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Paslaugos - 125479-2021
Lietuva-Vilnius: Ekspertų paslaugos
2021/S 050-125479
Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Paslaugos
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
71319000 Ekspertų paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
II.2.4)Pirkimo aprašymas: