Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa elementów hydrauliki siłowej do obudów typu Tagor dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział Zakład Remontowo – Produkcyjny – nr grupy 295-27-03.
Referenznummer der Bekanntmachung: 512100793
II.1.2)CPV-Code Hauptteil43140000 Mobile hydraulische Grubenausbausysteme
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Dostawa elementów hydrauliki siłowej do obudów typu Tagor dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział Zakład Remontowo – Produkcyjny.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)43140000 Mobile hydraulische Grubenausbausysteme
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
SIŁOWNIK PODNOSZENIA SPĄGNIC Q 120/100X250 P02.780-02.05 OBUDOWA TAGOR 12/31-POZ-BS - 30 szt.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
SIŁOWNIK KOREKCJI OSŁON BOCZNYCH Q 90/63X160 M- 073.01.01.07 OBUDOWA TAGOR 12/31-POZ-BS - 60 szt.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
PODPORA STROPNICY Q 160/100X250 M-073.01.11 OBUDOWA TAGOR 12/31-POZ-BS - 20 szt.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
PRZESUWNIK SEKCJI Q 135/100X760 M-073.01.04.07 OBUDOWA TAGOR 12/31-POZ-BS - 50 szt.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
STOJAK HYDRAULICZNY DWUTELESKOPOWY Q 280/260/200/180X1570 L-1280/2850 M-073.01.10 OBUDOWA TAGOR 12/31-POZ-BS - 60 szt.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
SIŁOWNIK OSŁONY CZOŁA ŚCIANY Q 90/63X450 M- 032.01.09 OBUDOWA TAGOR 12/31-POZ-BS - 50 szt.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
OSŁONA BOCZNA I M-073.01.01.02 OBUDOWA TAGOR 12/31-POZ-BS - 3 szt.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
OSŁONA BOCZNA II M-073.01.01.03 OBUDOWA TAGOR 12/31-POZ-BS - 10 szt.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9
BELKA UKŁADU PRZESUWNEGO M-073.01.04.01 OBUDOWA TAGOR 12/31-POZ-BS - 50 szt.